Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Seiko SRP852J1

Seiko Presage Automatic Cocktail Time

Na dotaz
Kód: SRP852J1
Značka: Seiko
12 990 Kč
Kategorie: Seiko
Záruka: 2 roky
Styl Společenské
Typ Dámské
Číselník Ručičkový
Sklo Hardlex s vnitřním antireflexním nátěrem
Vodotěsnost 50M
Pásek Kožený
Barva pásku Hnědá
Spona Překlápěcí
Pohon Mechanický, automatický nátah
Strojek Cal.4R35
Rezerva chodu Více než 41 hodin
Funkce Čas, datum
Barva číselníku Bílá s růžovým nádechem
Pouzdro Ocelové se zlatou povrchovou úpravou a průhledným dýnkem
Průměr pouzdra 33,8 mm
Výška pouzdra 11,3 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRESAGE = UŠLECHTILÁ VÝROBA HODINEK INSPIROVANÁ TRADIČNÍM JAPONSKÝM ŘEMESLEM

Hodinky Presage kombinují japonský smysl pro estetiku, tradiční řemeslo a dovednosti společnosti Seiko, čímž vzniká originální kolekce mechanických hodinek nabízejících japonskou krásu, kvalitu a trvalý výkon.


Inspirace, stojící za každou sérií hodinek z kolekce Presage, pochází z různých aspektů japonského života: od tradiční kultury přes konstrukční a inženýrské dovednosti až po umění a industriální design. Při utváření podoby hodinek Presage společnost Seiko spolupracuje s řemeslníky působícími v těchto oblastech, a integruje klasický design, řemeslné techniky a pokročilé technologie do výsledné unikátní kolekce ušlechtilých mechanických hodinek.

HAPPY HOURS

K party se nyní připojuje nová série dámských hodinek inspirovaných sofistikovaným světem koktejlového baru, a doplňuje tak kolekci pánských hodinek. Vysoce kvalitní číselníky jsou zdobeny propracovaným vtištěným vzorem a zaoblené ručky sahají až k indexům na okraji číselníku, stejně jako u pánských modelů. Barevné variace nových dámských hodinek z roku 2018 jsou inspirovány třemi klasickými vinnými koktejly, které vybral náš produktový poradce Hisashi Kishi.
Pan Kishi je hlavním barmanem tokijského baru STAR BAR ve čtvrti Ginza a je vítězem několika světových mistrovství Mezinárodní barmanské asociace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: