Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen EW5556-87D

Dámské hodinky Citizen Eco-Drive  EW5556-87D zaujmou elegantním provedením a svým tvarem. Velkou výhodou je pohon Eco-Drive, který zajišťuje napájení pomocí energie ze světla, přičemž odpadá nutnost výměny baterie.

 

Skladem
Kód: EW5556-87D
Značka: Citizen
7 800 Kč
Kategorie: Dámské hodinky
Záruka: 5 let
Barva ciferníku: Perleťová
Barva pásku: Bicolor
Číselník: Ručíčkový
Funkce: Čas
Materál řemínku: ocel
Materiál pouzdra: Ocel
Pohon: Solární
Sklo: Safírové
Styl hodinek: Elegantní
Tvar pouzdra: Hranaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Dámské
Velikost: Malá (22 X 28mm)
Vodotěsnost: 50 m (5 Bar)
Zapínání pásku: Spona - motýlková s pojistkou
Průměr pouzdra: 22 X 28 mm
Modelové číslo: EW5556-87D
Strojek: Japonský strojek Citizen B035
Povrchová úprava: bicolor silver/rose gold

 Ocelové pouzdro, ocelový tah v provedení bicolor. Safírové sklo. Povrchová úprava metodou PVD má barvu růžového zlata. Pohon Eco-Drive, s rezervou chodu až 7 měsíců a také funkcí indikátoru vybití akumulátoru, kterou zajišťuje sekundová ručka, vodotěsnost 50M.

Eco-Drive

Systém pohonu Eco-Drive byl firmou CITIZEN vyvinut již v roce 1976. Od té doby je stále vyvíjen a zdokonalován. Poptávka po něm mezi zákazníky roste, stejně jako počet modelů v celé nabídce.

Eco-Drive využívá nevyčerpatelný přírodní zdroj – světlo. Díky tomu není potřeba v hodinkách měnit baterie, které při likvidaci škodí životnímu prostředí.

Použití titan-lithiového akumulátoru umožňuje nashromáždit energii k pohonu na 6 – 60 měsíců bez dalšího dobíjení.

Světlo prochází číselníkem vyrobeným ze speciálních materiálů k solárním absorpčním článkům umístěným uvnitř pouzdra hodinek. Solární články pak přeměňují světelnou energii, která je „uskladněna“ ve vysoce účinném akumulátoru. Z něj je pak čerpána podle potřeby hodinek po celou dobu jejich životnosti. Po úplném nabití může akumulátor dodávat energii stoji hodinek po dobu až 7 let bez dalšího dobíjení. Solární článek však nemusí čekat jen na slunné dny, pracuje i s umělým světlem, venku i uvnitř a za velmi špatných světelných podmínek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: