Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Ball NM2028C-L4CJ-BK

Ball Engineer II Green Berets

Skladem
Kód: NM2028C-L4CJ-BK
Značka: Ball
48 700 Kč –25 % 36 525 Kč
Kategorie: Ball
Záruka: 2 roky
NM2028C L4CJ BK
Akce
48 700 Kč –25 %
Styl Elegantní
Typ Pánské
Číselník Ručičkový, luminiscence H3
Počet H3 kapslí 15
Sklo Safírové antireflexní
Vodotěsnost 100M
Pásek Kožený
Barva pásku Hnědá
Spona Trnová
Pohon Mechanický, automatický nátah
Strojek Cal.RR1103-C
Rezerva chodu 38 hodin
Funkce Čas, datum
Barva číselníku Modrá
Pouzdro Titanové,úprava TiC
Průměr pouzdra 43 mm
Výška 12,35 mm

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

TiC = povlak TiC poskytuje vynikající odolnost proti poškrábání a dlouhou životnost.Výzkum ukazuje, že povlak TiC dramaticky zlepšuje výkonnost a životnost jakéhokoliv materiálu.

 

To vše s certifikací COSC = Controle Official Suisse Des Chronometres

Zkoušky přesnosti COSC mohou absolvovat pouze strojky hodinek s označením Swiss Made. Požaduje se od nich, aby byly vyrobeny ve Švýcarsku, aby byly do pouzdra vloženy na území Švýcarska, aby jejich finální nastavení (regulace) proběhlo ve Švýcarsku a aby 60 % jejich hodnoty (nákladů na výrobu) bylo vytvořené v rámci Švýcarska. Zároveň musí mít švýcarský původ alespoň 50 % komponent, z nichž strojek sestává. Hlavním důvodem striktního vyloučení výrobců z jiných zemí je, že COSC funguje jako nezisková organizace pomáhající zajistit prestiž švýcarského hodinářského průmyslu. Je tedy logické, že tímto způsobem nebude podporovat cizokrajnou konkurenci.

Pro švýcarský hodinářský průmysl je institut Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres (COSC) klíčovým prvkem. V podobě, v jaké ho známe dnes, existuje od roku 1973, ale zkoušky chronometrové přesnosti probíhaly ve švýcarském městě Neuchâtel už od konce 19. století. COSC je v současnosti nejuznávanějším indikátorem přesnosti a pro hodinářské firmy představuje nejen výzvu, ale také silný marketingový nástroj – vždyť kdo z nás by při výběru hodinek neměl nutkání koupit ty, které excelují v přesnosti ukazování času?


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: