Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Certina C035.417.11.037.00

DS Caimano Precidrive™

Patří do modelové řady DS Caimano, s ukazatelem data na pozici 6 hodiny. Hodinky nabízí funkci stopek s možností měření do 30 minut. Ciferník chrání safírové sklíčko odolné vůči běžnému poškrábání. Díky antireflexní vrstvě nebude problém s odečítáním času ani na přímém slunci. Pouzdro hodinek je  vyrobeno z leštěné, nerezové oceli 316L.  Ručičky a body na ciferníku jsou vybaveny luminiscenční vrstvou Super-LumiNova®.

Uvnitř hodinek se nachází strojek ETA G10.212 Precidrive s maximální odchylkou +- 10 vteřin za rok a funkcí EOL (End Of Life), která své majitelé upozorní na konec životnosti baterie.

Jako všechny hodinky značky Certina jsou vybaveny unikátní DS technologií (Double Security system – dvojí zabezpečení), která zvyšuje odolnost, nárazuvzdornost a spolehlivost voděodolnosti hodinek (1. zesílené safírové sklo, 2. těsnění na hřídeli korunky, 3. dvojité těsnění na korunce, 4. speciální těsnění zadního víčka, 5. zesílené zadní víčko).

 

 

Skladem
Kód: C035.417.11.037.00
Značka: Certina
13 590 Kč
Kategorie: Certina
Záruka: 2 roky
Styl Sportovní, elegantní
Typ Pánské
Číselník Ručičkový
Sklo Safírové antireflexní sklo
Vodotěsnost 100M
Pásek Kovový
Barva pásku Stříbrná,mat a lesk
Spona Motýlková
Pohon Bateriový
Strojek Cal.ETA G10.212 Precidrive
Funkce Čas, datum, stopky
Barva číselníku Bílá, Ručičky a body se Super-LumiNova®
Pouzdro Ocelové
Průměr pouzdra 42 mm
Výška pouzdra 11,51 mm

 

 
 
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: