Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Certina C036.407.18.040.00

DS PH200M Powermatic 80

 

 

 

Skladem
Kód: C036.407.18.040.00
Značka: Certina
25 290 Kč
Kategorie: Certina
Záruka: 2 roky
Styl Sportovní,potápěčské
Typ Pánské
Číselník Ručičkový, index SuperLuminova
Sklo Safírové
Vodotěsnost 200M
Pásek Textilní
Barva pásku Modrá
Spona Trnová
Pohon Automatický
Strojek

Cal.ETA Powermatic 80.611

vlásek NIVACHRON

Rezerva chodu 80 hodin
Funkce Čas, datum
Barva číselníku Tmavě modrá
Pouzdro Ocelové s keramickou otočnou lunetou
Průměr pouzdra 42,8 mm
Výška pouzdra 12,9 mm

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

DS PH200M

  • Tento model hodinek odkazuje na historické hodinky z 60. let minulého století a přenáší nadčasový design a výkonnost do současnosti a budoucnosti. V tomto období 20. století prokázala společnost Certina sílu svých hodinek v řadě významných, výzkumných projektů a expedic. Zkušenost z těchto projektů vedla značku k vývoji nových hodinek uzpůsobených životu pod mořem. Spojují starší, i když nadčasový design, s nejnovějšími technologiemi jako je kalibr Powematic 80 nebo DS koncept.
  • Tyto hodinky jsou přímo inspirovány 130 lety historie a nabízejí návrat do historických klasik.
    Modely dědictví spojují ducha minulosti s technologií současnosti. Jsou považovány za nadčasové klasiky v umění švýcarského hodinářství, po mnoho generací se lidé mohli spolehnout na jejich přesnost a spolehlivost. Tento model je vylepšený safírovým sklem a keramickou lunetou. Oba materiály odolávají poškrábání.
  • Jako všechny hodinky značky Certina jsou vybaveny unikátní DS technologií (Double Security system – dvojí zabezpečení), která zvyšuje odolnost, nárazuvzdornost a spolehlivost voděodolnosti hodinek (1. zesílené safírové sklo, 2. těsnění na hřídeli korunky, 3. dvojité těsnění na korunce, 4. speciální těsnění zadního víčka, 5. zesílené zadní víčko).

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: