Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Seiko SRPB43J1

Seiko Presage Automatic Cocktail Time

Na dotaz
Kód: SRPB43J1
Značka: Seiko
11 290 Kč
Kategorie: Seiko
Záruka: 2 roky
Styl Společenské
Typ Pánské
Číselník Ručičkový
Sklo Hardlex s vnitřním antireflexním nátěrem
Vodotěsnost 50M
Pásek Kožený
Barva pásku Černá
Spona Překlápěcí
Pohon Mechanický, automatický nátah
Strojek Cal.4R35
Rezerva chodu Více než 41hodin
Funkce Čas, datum
Barva číselníku Modrá
Pouzdro Ocelové s průhledným dýnkem
Průměr pouzdra 40,5 mm
Výška pouzdra 11,84 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

PRESAGE = UŠLECHTILÁ VÝROBA HODINEK INSPIROVANÁ TRADIČNÍM JAPONSKÝM ŘEMESLEM

Hodinky Presage kombinují japonský smysl pro estetiku, tradiční řemeslo a dovednosti společnosti Seiko, čímž vzniká originální kolekce mechanických hodinek nabízejících japonskou krásu, kvalitu a trvalý výkon.


Inspirace, stojící za každou sérií hodinek z kolekce Presage, pochází z různých aspektů japonského života: od tradiční kultury přes konstrukční a inženýrské dovednosti až po umění a industriální design. Při utváření podoby hodinek Presage společnost Seiko spolupracuje s řemeslníky působícími v těchto oblastech, a integruje klasický design, řemeslné techniky a pokročilé technologie do výsledné unikátní kolekce ušlechtilých mechanických hodinek.

ČAS NA KOKTEJL

V roce 2017 představila společnost Seiko sérii mechanických hodinek inspirovaných kouzlem koktejlového baru. Původně byla navržena pro japonský trh, ale brzy zaznamenala úspěch po celém světě.

Jemný design a paprskovitý číselník se třpytivou krásou do hloubky vtisknutého vzoru a sedmi vrstvami lesklého laku dodávají hodinkám půvabné kouzlo. Ručky jsou zkušenýma rukama zručných řemeslníků mírně zaoblené, díky čemuž mohou mít hodinky štíhlejší profil.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: