Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio G-SHOCK GM110EARTH-1AER

Casio G-Shock Earth Theme

 

 

 

 

Skladem
Kód: GM110EARTH-1AER
Značka: Casio
8 290 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Modrá
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Kombinovaný
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Světové časy, Osvětlení
Materiál pouzdra: Ocel/povrchová úprava, Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Bateriový
Sklo: Minerální
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 49mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: GM110EARTH-1AER
Povrchová úprava: (IP) iontové pokovení

Vzhled hodinek Casio G-Shock GM-110EARTH-1AER Planet Earth je inspirován podobou Země při pohledu z vesmíru. Pohled na hodinky vám přiblíží právě podobu naší domovské planety pohledem z vesmíru. Hodinky mají modré iontové pokovení na obalu z nerezové oceli, vícebarevná úprava připomíná pohled na oceány a mraky planety Země. Speciální potisk je také na číselníku, ten připomíná zemský terén. Ručka subčíselníku na pozici 9. hodiny je vyvedena v podobě satelitu. Speciální podobu má také dýnko hodinek.
Casio G-Shock GGM 110EARTH-1A jsou modelem ze série GM-110, která doplňuje plastová pouzdra o kovový prvek v podobě vnějšího obalu. Číselník hodinek je chráněn minerálním sklíčkem a disponuje kombinovaným zobrazením času (analogové a digitální), vedle něhož zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a další funkce. Při zhoršených světelných podmínkách oceníte LED osvětlení a luminiscenční ručky. Pouzdro hodinek doplňuje pryžový řemínek a vodotěsnost tohoto modelu je 20ATM.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.