Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio G-SHOCK GWF-A1000APF-1

Casio G-Shock Sea Frogman 30th Anniversary Poison Dart Frog Limited Edition

 

 

 

Vyprodáno
Kód: GWF-A1000APF-1
Značka: Casio
28 490 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Rádiem řízené, Světové časy, Osvětlení, Bluetooth, Příliv a odliv (Tide graph)
Materiál pouzdra: Karbonem vyztužená pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Solární
Sklo: Safírové
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 52mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: GWF-A1000APF-1
GWF A1000APF 1
Speciální a limitované edice

Ponořte se do oslav 30. výročí rodiny plnohodnotných potápěčských hodinek G-SHOCK Master of G FROGMAN s vodotěsností 200 metrů podle normy ISO.

Vůbec první model FROGMAN vzbudil při svém uvedení na trh v roce 1993 velký rozruch. Druhá limitovaná edice k 30. výročí modelu FROGMAN v roce 2023 posouvá hodinky GWF-A1000 na zcela novou úroveň díky speciálnímu designu inspirovanému jedovatou žábou pralesničkou amazonskou.

Vícebarevná karbonová luneta evokuje tajemné odstíny tohoto vzácného druhu pestrobarevné žáby žijící v jihoamerické Amazonii. Lunety jsou vyřezány ze základního materiálu z barevných uhlíkových a skleněných vláken laminovaných do náhodných vzorů, takže žádné dvě lunety nejsou úplně stejné, což odráží vzácnost tohoto druhu žáby.

Kombinace nápadně barevné lunety a průsvitného uretanu evokuje vzhled této jedovaté žáby milující vodu, která posloužila jako inspirace. Pásek je potištěn polarizačním inkoustem, který připomíná skvrnitý vzor žáby - tento prvek se opakuje i na zadní straně pouzdra, kde je ikonická postava žáby ztvárněna s jedovatou šipkou, jelikož anglický název pralesničky je „poison dart frog“.
Jedovatá pralesnička amazonská své anglické jméno „poison dart frog“ získala podle toho, že domorodí obyvatelé Amazonie aplikovali žabí jed na své lovecké šípy. Tyto žáby jsou známé svými krásnými barvami a pestrými vzory, kterým se říká výstražné zbarvení a které mají odradit nepřátele.

Monokokové pouzdro konstrukce Carbon Core Guard spojuje pouzdro s jeho zadním krytem. Šest šroubů bezpečně upevňuje kovový kroužek, který je přitisknutý ke sklu. Krčky tlačítek jsou vybaveny trojitým těsněním. Díky těmto a dalším prvkům hodinky dosahují 200 m vodotěsnosti podle ISO normy pro potápění. Jako materiál pouzdra je použitá pryskyřice vyztužená uhlíkovými vlákny, takže hodinky jsou dostatečně pevné, aby vydržely náročné používání, a zároveň dostatečně lehké, aby se daly pohodlně nosit po dlouhou dobu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.