Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen BN0158-18X

PROMASTER MARINE - DIVERS 200m

Skladem
Kód: BN0158-18X
Značka: Citizen
6 500 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Zelená
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kaučuk
Pohon: Solární
Sklo: Minerální
Strojek: Citizen E168
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 44mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: BN0158-18X

Hodinky mají strojek Citizen E168, který disponuje světlem dobíjeným akumulátorem s rezervou chodu až 6 měsíců a také funkci indikátoru vybití akumulátoru. Přehledný číselník tohoto modelu je chráněn minerálním sklíčkem.

Vodotěsnost hodinek Citizen Promaster Marine Divers je 20ATM a jsou tedy vhodné i k použití ve vodě, včetně plavání či potápění. Vodotěsnost je podpořena šroubovací korunkou. Tento model splňuje potápěčskou normu ISO 6425, což lze jasně vyčíst z nápisu "Divers" na číselníku. Lepší čitelnost za zhoršených světelných podmínek zajišťuje luminiscence aplikovaná na indexy a ručky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.