Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Seiko SPB257J1

Seiko Prospex Sea Automatic Diver's  Black Series 2022

Limited Edition  "Captain Willard"

5500 kusů pro celý svět + v sadě náhradní silikonový řemínek

 

Skladem
Kód: SPB257J1
Značka: Seiko
34 590 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Hnědá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Luminiscence: LumiBrite - ručky a indexy
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Textil
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 70h
Sklo: Safírové
Strojek: Seiko 6R35
Styl hodinek: Potápěčské
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 43mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: SPB257J1
Specifikace: Potápěčská certifikace
spb257j1
Speciální a limitované edice

Hodinky navazují na úspěšnou tradici potápěčských hodinek z roku 1970 a podle vzhledu hodinkám neřekne nikdo jinak než kapitán Willard. Proslavily se filmem Apocalypsa Now, kde je nosil na svém zápěstí herec Martin Sheen. Ztvárnil kapitána Benjamina Willarda. Modelová řada těchto hodinek se nazývá Black Series, jedná se o celočerněné modely. Černé pouzdro představuje temnotu a ticho nočního oceánu a oranžové detaily jsou inspirovány světly.

V této limitce tepe strojek vlastní výroby 6R35 rychlostí 21600 polokmitů za hodinu a rezervu ukládá až na 70 hodin.Hodinky disponují vedle automatického nátahu také nátahem ručním - korunkou, což už dnes neodmyslitelně patří ke každým automatickým hodinkám. Tímto se opět zvyšuje komfort, jelikož v případě, že hodinky leží delší dobu bez pohybu jak 70 hodin, postačí je několikrát korunkou natáhnout a ihned se rozejdou 

 

Díky materiálu Spron 510, který společnost Seiko vynalezla, je strojek připraven čelit poměrně silným magnetickým polím, kterých máme v dnešní době kolem nás stále více. Ať už jsou to magnetická pole vyzařovaná v bezprostřední blízkosti mobilních telefonů, tabletů či jiných elektronických zařízení. Velmi dobře odolává vlivu magnetizace a tak jsou všechny strojky, kde je tento materiál použit, prakticky antimagnetické. V praxi to znamená, že pokud se hodinky dostanou do magnetického pole i poměrně velké síly, nejsou tímto polem ovlivněny a strojek si  zachovává svoji spolehlivost a přesnost.

 

Hodinky mají potápěčskou certifikaci ISO 6425,

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
O značce

Japonská značka Seiko působí na trhu již od roku 1881 a za tuto dobu si vybudovala velice silné postavení.

Nikdy se nebála experimentovat s novými technologiemi, a proto se ji podařilo zcela změnit svět hodinařiny. Důkazem je vynález převratné technologie strojku, která funguje na bázi křemíkových krystalů - legendární strojek Quartz, jehož koncept převzali i ostatní výrobci. Dalším revolučním vynálezem jsou hodinky Seiko Astron GPS Solar, které se přizpůsobí časové zóně a nezpozdí se o více než 1 sekundu za 100 000 let.

Japonská spolehlivost a přesnost

Hodinky Seiko jsou na trhu číslem jedna v mnoha kategoriích, rovněž získaly řadu ocenění po celém světě. Nabídka modelů je velmi široká, napříč všemi cenovými relacemi, avšak vrcholem hodinařiny je řada Grand Seiko.

Hodinky Seiko vynikají svou spolehlivostí a přesností svých časoměřičů, díky nimž se s nimi můžeme setkat na mnoha sportovních akcích. Společnost tradičně sponzoruje Mistrovství světa v lehké atletice, olympiády a nyní spolupracuje s tenistou Novakem Djokovicem a atletkou Daryou Klishinou.