Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Certina C032.851.11.047.00

DS Action Precidrive

 

 

Skladem
Kód: C032.851.11.047.00
Značka: Certina
12 790 Kč
Kategorie: Certina
Záruka: 2 roky
Styl Sportovní
Typ Pánské
Číselník Ručičkový
Sklo Safírové antireflexní sklo
Vodotěsnost 200M
Pásek Kovový
Barva pásku Stříbrná
Spona Motýlková
Pohon Bateriový
Strojek Cal.ETA F06.411 Precidrive COSC
Funkce Čas, datum
Barva číselníku Modrá, Ručičky a indexy se Super-LumiNova®
Pouzdro Ocelové
Průměr pouzdra 41,8 mm
Výška pouzdra 10,9 mm

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Certifikace COSC

  • Přesný, přesnější – chronometr. Chronometr jsou hodinky, jejichž přesnost byla oficiálně otestována a ověřena nezávislou testovací laboratoří. Tento model Certina byl otestován oficiální švýcarskou testovací laboratoří Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres (COSC) a byl mu udělen certifikát kvality.

     

    Tyto námořní modely jsou vodotěsné do minimálně 20 barů - a jsou proto perfektně vybaveny pro každé dobrodružství. Inovativní technologií, vysokou odolností a četnými detaily jsou spojeny s osvědčenou certifikací Certina. Díky svému stylovému designu sedí perfektně na každé ruce - ať už jste na pláži nebo u konferenčního stolu. Tyto extrémně spolehlivé modely jsou připraveny na jakékoliv dobrodružství, které může přijít jejich cestou.

    Ds akční řada přidává novou hloubku trendu do současného hodinářství a bude Vaším společníkem při zkoumání podvodních hloubek.Tyto námořní hodinky pro muže a ženy dosahují vysoké přesnosti, mimořádné odolnosti vůči vodě a dynamického designu v každé situaci.

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: