Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Certina C036.407.16.050.00

DS PH200M Powermatic 80

 

 

 

Skladem
Kód: C036.407.16.050.00
Značka: Certina
18 590 Kč
Kategorie: Certina
Záruka: 2 roky
Styl Sportovní,potápěčské
Typ Pánské
Číselník Ručičkový
Sklo Hesalit s inovací NEX
Vodotěsnost 200M
Pásek Kožený,textilní
Barva pásku Hnědá,černá,šedá
Spona Trnová
Pohon Automatický
Strojek Cal.ETA Powermatic 80.111
Rezerva chodu 80 hodin
Funkce Čas, datum
Barva číselníku Černá
Pouzdro Ocelové s hliníkovou otočnou lunetou
Průměr pouzdra 42,8 mm
Výška pouzdra 12,9 mm

 

 
 
 
 
 
 
 

 

  • Tyto mimořádné hodinky jsou přímo inspirovány 130 lety historie a nabízejí rafinované reinterpretace historických klasik.
    Modely dědictví spojují ducha minulosti s technologií současnosti. Jsou považovány za nadčasové klasiky v umění švýcarského hodinářství, po mnoho generací se lidé mohli spolehnout na jejich přesnost a spolehlivost.

 

DS PH200M

  • V šedesátých letech minulého století společnost Certina podporovala různé projekty v oblasti mořského výzkumu. Tato zkušenost inspirovala značku k vývoji modelu DS PH200M, který byl v roce 1967 věnován životu pod mořem. Tato nová interpretace stejného jména kombinuje nadčasový design s nejnovější generací.Automatické kalibry.

 

Hesalit

  • Termín hesalite se používá k popisu akrylového skla, které je vyrobeno z průhledného plastu. Tento typ krystalu byl používán již od 30. let minulého století. Hesalitový krystal není tak odolný proti poškrábání jako safírový krystal, jeho podstatně mladší příbuzný, ale je snadno leštitelný, může být tvarován do většího množství tvarů a je méně náchylný k rozbití.

 

 NEX
  • Inovativní povrchová úprava NEX proti poškrábání zvyšuje odolnost proti poškrábání a odolnost proti nárazům hesalitových krystalů bez změny vzhledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: