Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Seiko SNJ029P1

Seiko Solar "Arnie"

Skladem
Kód: SNJ029P1
Značka: Seiko
14 590 Kč
Kategorie: Seiko
Záruka: 2 roky
Styl Sportovní potapěčské
Typ Pánské
Číselník Kombinovaný
Sklo Hardlex
Vodotěsnost 200M
Pásek Silikonový
Barva pásku Hnědá
Spona Trnová
Pohon Solární
Strojek Cal.H851
Rezerva chodu 6 měsíců
Funkce Čas, datum,budík, stopky, světlo, šroubovací korunka, jednosměrná luneta, automatický kalendář do roku 2100
Barva číselníku Černá
Pouzdro Ocelové
Průměr pouzdra 47,8 mm
Výška pouzdra 13,8 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodinky Seiko "Arnie" SNJ029P1, jedná se o hodinky navazující na úspěch potápěčských modelů, reprodukci potápěčských hodinek Seiko H558-5009 z 80. let, které byly prvními potápěčskými hodinkami s kombinovaným ciferníkem (analogovým a digitálním), vybavenými alarmem a stopkami.

Model Seiko SNJ029P1, připomínající řadu Seiko H558, přezdívaný také jako Arnie, se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v rámci značky řadí mezi kultovní modely, a to především díky spojení s Arnoldem Schwarzeneggerem, dále díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra a v neposlední řadě také skvělému zpracování. Svou přezdívku si vysloužily díky účinkování v amerických filmech Komando (Commando, 1985) a Predátor (Predator, 1987), kde byly k vidění na zápěstí herce Arnolda Schwarzeneggera, který zde ztvárnil hlavní role, plukovníka Matrixe a majora Allana Schaefera, nazývaného Dutch.

SEIKO SOLAR - poháněny světelnou energií

Energie generovaná solárními články se ukládá v akumulátoru. Na rozdíl od běžných baterií poskytuje tento typ akumulátoru energii nutnou pro chod hodinek po delší dobu,a to bez nutnosti výměny baterie.Díky tomu se šetří náklady i životní prostředí.

V hodinkách se nachází quartzový strojek,a místo klasické baterie hodinky obsahují právě akumulátor,který je dobíjen světelnou energií přijímanou skrze číselník,kde je zabudovaný solární panel.Sluneční energie se přeměňuje na energii elektrickou.Přesnost těchto hodinek je stejná jako u hodinek bateriových.Max.rezerva při plném nabití činí 6 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: