Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Seiko SRPF79K1

Seiko Prospex Automatic Special Edition Save The Ocean

Skladem
Kód: SRPF79K1
Značka: Seiko
16 690 Kč
Kategorie: Seiko
Záruka: 2 roky
Styl Sportovní, potápěčské
Typ Pánské
Číselník Ručičkový
Sklo Safír
Vodotěsnost 200M
Pásek Silikon
Barva pásku Modrošedá
Spona Trnová
Pohon Mechanický, automatický nátah
Strojek 4R35
Rezerva chodu Více než 41 hodin
Funkce Čas, datum, dny
Barva číselníku Modrá
Pouzdro Ocelové, keramická luneta
Průměr pouzdra 44 mm
Výška pouzdra 13 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodinky Seiko SRPF79K1 z edice Save the Ocean jsou speciální edicí z řady Prospex. Jedná se o novinku navazující na úspěch hodinek Seiko King Samurai, nyní v novém, velice zajímavém barevném provedení v odstínech modrošedé na ciferníkus detaily spojené s mantou, představenou k příležitosti pokračování partnerství s Fabienem Cousteauem.

SAVE THE OCEAN = Úspěch kolekce Prospex pramení v oceánu.Abychom oceánu částečně splatili svůj dluh,spustíme nový projekt,nazvaný Zachraňme oceán – Save the ocean.Společnost Seiko se zavázala k ochraně a záchraně mořského prostředí. Část zisku z prodeje kolekce Prospex Save the Ocean tak poputuje do oceánské nadace Fabien Cousteau Ocean Learning Center, která se přímo zasazuje o zdravé oceány.Pro projekt Prospex Save the Ocean byla vytvořena speciální edice hodinek založených na oblíbených modelech z kolekce Prospex.

FABIEN COUSTEAU = Uznávaný průzkumník oceánů a ochránce mořského prostředí Fabien Cousteau se stal novým partnerem Seiko. Stejně jako jeho slavný dědeček Jacques-Yves Cousteau zasvětil Fabien svůj život výzkumu a ochraně oceánů. Fabien se etabloval svým zkoumáním žraloků
a projektem Mise 31 – nejdelší vědeckou expedicí, která se uskutečnila v roce 2014 po dobu 31 dní ve floridských vodách podmořské laboratoře Aquarius, jediné svého druhu na světě.Fabien nás všechny inspiruje k tomu, abychom se na mořský svět podívali novýma očima, a společnost Seiko je hrdá na to, že může být součástí Fabienových dobrodružství a objevů dneška i zítřka. Seiko Prospex a Fabien Cousteau. Partnerství se vzrušujícím potenciálem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: