Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Certina C036.407.16.050.00

 DS PH200M Powermatic 80

Skladem
Kód: C036.407.16.050.00
Značka: Certina
19 890 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Černá, Hnědá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kůže, Textil
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 80h
Sklo: Plastové
Strojek: ETA Powermatic 80.111
Styl hodinek: Klasické, Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 43mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: C036.407.16.050.00

Tyto mimořádné hodinky jsou přímo inspirovány 130 lety historie a nabízejí rafinované reinterpretace historických klasik.
Modely dědictví spojují ducha minulosti s technologií současnosti. Jsou považovány za nadčasové klasiky v umění švýcarského hodinářství, po mnoho generací se lidé mohli spolehnout na jejich přesnost a spolehlivost.

V šedesátých letech minulého století společnost Certina podporovala různé projekty v oblasti mořského výzkumu. Tato zkušenost inspirovala značku k vývoji modelu DS PH200M, který byl v roce 1967 věnován životu pod mořem. 

Termín hesalite se používá k popisu akrylového skla, které je vyrobeno z průhledného plastu. Tento typ krystalu byl používán již od 30. let minulého století. Hesalitový krystal není tak odolný proti poškrábání jako safírový krystal, jeho podstatně mladší příbuzný, ale je snadno leštitelný, může být tvarován do většího množství tvarů a je méně náchylný k rozbití.

Inovativní povrchová úprava NEX proti poškrábání zvyšuje odolnost proti poškrábání a odolnost proti nárazům hesalitových krystalů bez změny vzhledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Certina patří do silné skupiny Swatch Group, v níž jsou i např. Omega a Longines. Vývoj hodinek Certina se datuje již od roku 1888. Hodinky Certina jsou používány pro svou vysokou odolnost proti poškození, zejména při velkých výkyvech teplot, také na vysokohorských expedicích a při extrémních sportech.

Certina používá ve všech bateriových modelech švýcarské strojky ETA, v mechanických modelech naleznete strojky ETA Valjoux nebo Valgranges. Hodinky Certina mají unikátní tzv. DS koncept, který zaručuje vysokou odolnost proti poškození. DS je zkratka double security, což znamená dvojí ochrana. Všechny hodinky Certina mají 2 těsnění u korunky, zesílené pouzdro, zesílené sklo a jsou vodotěsné minimálně do 10 BAR (100 m).