Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen BN2038-01L

Citizen Promaster Aqualand

Na dotaz
Kód: BN2038-01L
Značka: Citizen
13 900 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Modrá
Barva řemínku/tahu: Modrá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Ukazatel rezervy chodu, Hloubkoměr, Výstražný signál hloubky, Výstražný signál rychlého výstupu, Paměť ponoru
Luminiscence: Super-LumiNova
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kaučuk
Pohon: Solární
Sklo: Minerální
Strojek: Citizen J250
Styl hodinek: Sportovní, Potápěčské
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 47mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: BN2038-01L

Pouzdro z nerezové oceli doplňuje modrý kaučukový řemínek.

Strojek Citizen J250 disponuje funkcemi, jako je hloubkoměr, indikace maximální dosažené hloubky, ukazatel rezervy nabití a indikátor vybití baterie. K dipozici je také jednosměrně otočná potápěčská luneta. Důležitou funkcí je alarm rychlého stoupání, který upozorňuje na příliš velkou rychlost vynoření. Tento model splňuje také normu ISO 6425, což je patrné z nápisu "DIVERS" na číselníku.

Hodinky mají minerální sklíčko a jejich vodotěsnost je 20ATM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.