Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen CB0230-81E

Citizen Promaster Sky Radio Controlled Titanium

Skladem
Kód: CB0230-81E
Značka: Citizen
15 300 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Šedá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Rádiem řízené, Světové časy
Materiál pouzdra: Titan
Materiál řemínku/tahu: Titan
Pohon: Solární
Sklo: Safírové
Strojek: Citizen H145
Styl hodinek: Klasické
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 43mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí s pojistkou
Modelové číslo: CB0230-81E

Pouzdro hodinek je vyrobeno z titanu Super Titanium, což zajišťuje nízkou hmotnost a naprostou antialergičnost. Ze stejného materiálu je vyroben i jejich náramek.

Strojek Citizen H145 nabízí naprosto přesný čas díky systému Radio-Controlled, tedy synchronizaci času pomocí rádiového signálu. Pohon hodinek zajišťuje technologie Eco-Drive - světlem dobíjený akumulátor s rezervou chodu až 6 měsíců.

Číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které poskytuje maximální ochranu vůči poškrábání a vodotěsnost hodinek je 20ATM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.