Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Frederique Constant FC-304STCZ5B6

Frederique Constant Classics Automatic Czech Limited Edition  -  č. 07/33

(33 kusů - 33 hodinek na oslavu 33 let svobody)

Vyprodáno
Kód: FC-304STCZ5B6
33 990 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Stříbrná
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Dny v týdnu
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kůže
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 38h
Sklo: Safírové
Strojek: FC-304 (základ SW220)
Styl hodinek: Elegantní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 41mm
Vodotěsnost: 50m (5 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí
Modelové číslo: FC-304STCZ5B6
FC 304STCZ5B6
Speciální a limitované edice

33 kusová limitovaná edice hodinek s českým dnem v týdnu k příležitosti výročí 33 let od Sametové revoluce.

Každé hodinky z této limitované edice jsou číslovány 1 až 33/33 na plném dýnku. Pod ním je ukrytý spolehlivý automatický strojek s 38 hodinovou rezervou nátahu. Ten se seřizuje korunkou zdobenou logem manufaktury Frederique Constant. Hodinky jsou vodotěsné do 50m.

Namísto nejčastěji používaného anglického nebo německého data vám číselník ukáže česky, co je za den. Tím vám zároveň bude neustále připomínat, jak je to skvělé, že je každý den svobodný.

Pouzdro těchto výjimečných hodinek má průměr 41 mm a je vyrobeno z nerezové oceli. Černý kožený řemínek o šířce 21mm je navíc u spodní části pouzdra hodinek důmyslně dekorován českou trikolorou. Hodinky jsou dodávány v luxusním leštěném dřevěném boxu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Frédérique Constant využívá při návrhu a vývoji nových hodinek nejmodernější počítačový software.Manufaktura Frédérique Constant je rozdělena do čtyř podlaží o celkové rozloze 3200 metrů čtverečných. Jedná se o atraktivní pracovní prostředí v oblasti výroby součástek hodinových strojků, sestavování kalibrů, sestavování hodinek a extenzivní kontroly kvality. Ve velkém ateliéru v podzemí, kde probíhá veškerá výroba součástek, stojí také digitálně ovládané stroje nejmodernější generace. V prvním patře nové budovy značky Frédérique Constant se nachází prostory pro sestavování kalibrů a hodinek a také nejmodernější kontrola kvality.Všechny viditelné součásti všech hodinek jsou krásně zdobené. Vždy, když se nositel hodinek Frédérique Constant podívá na svůj chronometr, cítí radost. Velká část dekorací se vyrábí ručně, a to například včetně detailních rytin, aplikace vzorů Côtes de Genève, perlage nebo rhodiage.