Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Frederique Constant FC-345HGRS5B6

Frederique Constant Vintage Rally Healey Limited Edition (888 kusů)

 

Skladem
Kód: FC-345HGRS5B6
50 900 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Zelená
Barva řemínku/tahu: Hnědá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kůže
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 38h
Sklo: Safírové
Strojek: FC-345
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 40mm
Vodotěsnost: 50m (5 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: FC-345HGRS5B6
FC 345HGRS5B6
Speciální a limitované edice

Tyto hodinky, inspirované estetikou klasických automobilů, elegantními křivkami a designem vyjadřují dokonalé spárování mezi světem automobilů a hodinek. Ztělesňují spojenectví nadčasového know-how hodinářství a odborné znalosti automobilového inženýrství. Hodinky odrážejí sdílené hodnoty: vášeň pro závody, výkon, vyjadřují podporu dokonalosti.

Od roku 2004 sponzoruje Frederique Constant celosvětové shromáždění veteránů. Často je oficiální časomírou tuto světově proslulou událost oslavující klasické automobily. Společnost Frederique Constant v roce 2018 mohla znovu podpořit European Healey Club, jako oficiální sponzor úrovně Gold pro již 5. evropské setkání vozů Healey, které se konalo v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Frédérique Constant využívá při návrhu a vývoji nových hodinek nejmodernější počítačový software.Manufaktura Frédérique Constant je rozdělena do čtyř podlaží o celkové rozloze 3200 metrů čtverečných. Jedná se o atraktivní pracovní prostředí v oblasti výroby součástek hodinových strojků, sestavování kalibrů, sestavování hodinek a extenzivní kontroly kvality. Ve velkém ateliéru v podzemí, kde probíhá veškerá výroba součástek, stojí také digitálně ovládané stroje nejmodernější generace. V prvním patře nové budovy značky Frédérique Constant se nachází prostory pro sestavování kalibrů a hodinek a také nejmodernější kontrola kvality.Všechny viditelné součásti všech hodinek jsou krásně zdobené. Vždy, když se nositel hodinek Frédérique Constant podívá na svůj chronometr, cítí radost. Velká část dekorací se vyrábí ručně, a to například včetně detailních rytin, aplikace vzorů Côtes de Genève, perlage nebo rhodiage.