Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Swiss Military Hanowa 4292.24.024IAPF

Swiss Military Hanowa Bermuda IAPF Limitovaná Edice 55ks

 

Na dotaz
Kód: 4292.24.024IAPF
4 790 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 3 roky
Barva číselníku: Béžová
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky
Materiál pouzdra: Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Silikon
Pohon: Bateriový
Sklo: Minerální
Strojek: Švýcarský
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 47mm
Vodotěsnost: 100m (10 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: 4292.24.024IAPF
Tato limitované edice v počtu 55 ks vznikla na počest spolupráce značky Swiss Military Hanowa s organizací IAPF, která se zabývá například bojem proti pytláctví. Unikátním počinem nadace je projekt Akashinga (“Statečné“). Podporuje znevýhodněné ženy, často například ze sociálně slabých poměrů nebo matky samoživitelky tím, že jim poskytne vzdělání a výcvik, aby se mohly uplatnit jako strážkyně africké přírody. Následně je zaměstnává a podporuje jejich profesní rozvoj. To všechno má pozitivní společenský a hospodářský dopad. Pevná provize ve výši 5% jde přímo do IAPF.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když Hans Noll přijel v roce 1961 do Švýcarska řídit prodeje jedné z hodinářských společností, netušil, že už o dva roky později bude se svou manželkou Elisabeth zakládat hodinářskou společnost vlastní. Název HANOWA složil ze svého jména – Hans Noll Watches a začátek historie budoucího hodinářského gigantu byl na světě. Dnes je značka Swiss Military Hanowa světově známá. Ve svých produktech odráží sportovní sofistikovaný životní styl, který se opírá o filozofii nalezení kvalitní hodnoty v rozumné cenové úrovni. Jejím krédem je ALWAYS ON TARGET (vždy k cíli).