Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Tissot T127.407.11.031.00

Pánské hodinky Tissot Gentleman Automatic Silicium T127.407.11.031.00  víceúčelové hodinky, ergonomické i elegantní za každých okolností. Jako součást života moderního, aktivního člověka se Tissot gentleman stává dokonalým společníkem pro každý den, každou příležitost a každý styl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Na dotaz
Kód: T127.407.11.031.00
Značka: Tissot
22 000 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Stříbrná
Barva řemínku/tahu: Stříbrná
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Ocel
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 80h
Sklo: Safírové
Strojek: ETA C07.811 Si Powermatic 80
Styl hodinek: Elegantní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 40mm
Vodotěsnost: 100m (10 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - motýlková s pojistkou
Modelové číslo: T127.407.11.031.00

Tissot Gentleman mají čisté linie propracované do detailů. Ocelové pouzdro, safírové antireflexní sklo, ocel tah s motýlkovou sponou jištěná pojistkou.

 Silicium
Když se ve 30. letech objevily elektronické přístroje, začala Tissot využívat své odborné znalosti, aby pomohla zákazníkům zabránit rušení jejich pohybu hodinek a magnetických polí generovaných elektronikou. Magnetická pole však byla i nadále starostí pro hodináře. S příchodem křemíku jako nového materiálu pro výrobu součástí mechanismu, který řídí pohyb, může Tissot nabídnout mnohem větší odolnost proti magnetickým polím vytvářeným běžnými předměty, jako jsou mobilní telefony, televizory, počítače, fény, rádia nebo magnetické uzávěry na kabelky. Hodinky Tissot tak byly ještě přesnější než dříve.

Powermatic 80
Automatické hodinky jsou poháněny energií osoby, která je nosí. Pohyb zápěstí umožňuje spuštění mechanismu. Powermatic 80 se může pochlubit 80 hodinovou rezervou energie, což je dostačující k tomu, aby hodinky ukazovaly čas, i když nejsou nošeny tři dny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tissot založili v roce 1853 Charles - Felicien Tissot a jeho syn Charles - Emile Tissot. Svůj švýcarský hodinářský sen společně započali ve švýcarském městečku Le Locle, ve kterém nalezneme sídlo společnosti Tissot dodnes. Ve stejném roce, ve kterém značka Tissot vstoupila do světa hodinařiny (1853), začal rodinný klan Tissotů dodávat na trh první masově vyráběné kapesní hodinky, s nimiž značka slavila velké úspěchy především v Rusku, odkud se posléze věhlas hodinek Tissot rozšířil po celém světě. Bombastický vstup na trh s hodinkami dovršil Tissot v roce 1896 ziskem zlaté medaile v Ženevě na švýcarském Expu a následně svou pozici potvrdil roku 1900, kdy Tissot oslavoval vítězství v Pařížské Grand Prix hodinářského průmyslu.