Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen EM0506-77A

Dámské hodinky Citizen Eco-Drive Ladies EM0506-77A mají elegantní provedení a přehledný design. Velkou výhodou je pohon Eco-Drive, který zajišťuje napájení pomocí energie ze světla, přičemž odpadá nutnost výměny baterie.

 

Skladem
Kód: EM0506-77A
Značka: Citizen
4 600 Kč
Kategorie: Dámské hodinky
Záruka: 5 let
Barva ciferníku: Bílá
Barva pásku: Bicolor
Číselník: Ručíčkový
Funkce: Datum, Čas
Materál řemínku: ocel
Materiál pouzdra: Ocel
Pohon: Solární
Sklo: Minerální
Styl hodinek: Elegantní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Dámské
Velikost: Malá (32mm)
Vodotěsnost: 50 m (5 Bar)
Zapínání pásku: Spona - překlápěcí s pojistkou
Průměr pouzdra: 32 mm
Modelové číslo: EM0506-77A
Strojek: Japonský strojek Citizen E031
Povrchová úprava: bicolor silver/rose gold

 Ocelové pouzdro, ocelový tah v provedení bicolor. Povrchová úprava metodou PVD má barvu růžového zlata. Pohon Eco-Drive, s rezervou chodu až 6 měsíců a také funkcí indikátoru vybití akumulátoru, vodotěsnost 50M.

Eco-Drive

Systém pohonu Eco-Drive byl firmou CITIZEN vyvinut již v roce 1976. Od té doby je stále vyvíjen a zdokonalován. Poptávka po něm mezi zákazníky roste, stejně jako počet modelů v celé nabídce.

Eco-Drive využívá nevyčerpatelný přírodní zdroj – světlo. Díky tomu není potřeba v hodinkách měnit baterie, které při likvidaci škodí životnímu prostředí.

Použití titan-lithiového akumulátoru umožňuje nashromáždit energii k pohonu na 6 – 60 měsíců bez dalšího dobíjení.

Světlo prochází číselníkem vyrobeným ze speciálních materiálů k solárním absorpčním článkům umístěným uvnitř pouzdra hodinek. Solární články pak přeměňují světelnou energii, která je „uskladněna“ ve vysoce účinném akumulátoru. Z něj je pak čerpána podle potřeby hodinek po celou dobu jejich životnosti. Po úplném nabití může akumulátor dodávat energii stoji hodinek po dobu až 7 let bez dalšího dobíjení. Solární článek však nemusí čekat jen na slunné dny, pracuje i s umělým světlem, venku i uvnitř a za velmi špatných světelných podmínek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: