Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....

Storm

Webová stránka značky: Storm

Londýnská módní značka STORM je známá svými osobitými, moderními hodinkami, šperky i dalšími stylovými módními doplňky. Každá řada od STORMU je jiná - a všechny jsou unikátní, stejně jako lidé, kteří STORM nosí. Ať už je váš styl dramaticky nekonveční nebo uhlazeně rafinovaný, hodinky, šperky a doplňky STORM podtrhnou vaši individualitu a osobnost. STORM je světová značka, která se prodává na téměř 50 trzích světa trzích a vlastní butiky má ve všech důležitých trendy městech planety, od Londýna po Melbourne.

mini zaire gold tauape
4 790 Kč / ks

Hodinky mají pouzdro s typickým designem Storm, kvalitní minerální sklo, které sahá až k okraji pouzdra a snadno nastavitelný řemínek z ušlechtilé oceli zlacené 21karátovým zlatem.

Kód: MINI ZAIRE GOLD TAUAPE
mini xenu grey
3 990 Kč / ks

Malé, elegantní a stylové, to nejlépe popisuje Mini Xenu. Hodinky mají tenký pásek ze síťoviny, jedinečný skleněný ciferník a jsou vyrobené z kartáčované nerezové oceli.  

Kód: MINI XENU GREY
crystaco rose gold
5 150 Kč / ks
Kód: CRYSTACO ROSE GOLD
crystin silver
3 550 Kč / ks
Kód: CRYSTIN SILVER
irma ice
4 990 Kč / ks
Kód: IRMA ICE
irma rg pink
5 690 Kč / ks
Kód: IRMA - RG/PINK
mini zarina white
4 950 Kč / ks

V kulatém pouzdru pod minerálním sklíčkem najdete místo číslic 12 drobných kamenů, kterými je lemován i střed ciferníku.

Kód: MINI ZARINA WHITE
morley mesh silver
4 350 Kč / ks
Kód: MORLEY MESH SILVER
orina purple
3 750 Kč / ks
Kód: ORINA PURPLE
perina gold
4 690 Kč / ks
Kód: PERINA GOLD
reese gold
4 450 Kč / ks

STORM Reese jsou klasické hodinky vintage stylu s pohodlným řemínkem milánského typu. Reese jsou vyrobeny z vysoce leštěné nerezové oceli s hladkým jednoduchým ciferníkem s...

Kód: REESE GOLD
reese rose gold
4 450 Kč / ks

STORM Reese jsou klasické hodinky vintage stylu s pohodlným řemínkem milánského typu. Reese jsou vyrobeny z vysoce leštěné nerezové oceli s hladkým jednoduchým ciferníkem s...

Kód: REESE ROSE GOLD
new blast mesh green
4 690 Kč / ks

Vyvýšenému ojíněnému sklu ciferníku dominuje výrazné logo STORM, které je v centru pozornosti a spolu se silným síťovaným řemínkem je tento design doslova ikonickým.

Kód: NEW BLAST MESH GREEN
cassie silver
4 190 Kč / ks

Pouzdro je vrstveno plovoucími krystaly Swarovski a kartáčovaným psem z nerezové oceli, který se hýbe s každým pohybem.

Kód: CASSIE SILVER
14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem