Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen EM0910-80N

Citizen Elegant Eco Drive

Briliant na pozici "8"  - certifikát pravosti

 

Skladem
Kód: EM0910-80N
Značka: Citizen
7 900 Kč
Kategorie: Dámské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Modrá perleť
Barva řemínku/tahu: Stříbrná
Číselník: Ručičkový, 1 diamant
Funkce: Čas
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Ocel
Pohon: Solární
Sklo: Safírové
Strojek: Japonský
Styl hodinek: Elegantní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Dámské
Velikost pouzdra: 30mm
Vodotěsnost: 50m (5 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - motýlková s pojistkou
Modelové číslo: EM0910-80N

Menší hodinky, které nadchnou dámy s užším zápěstím nebo hledající decentnější hodinky. Model je elegantní, decentně zdobný.

Perleťový ciferník, drobný briliant na osmé hodině a kamínek vsazený do korunky, která je netradičně umístěna na opačné straně pouzdra než obvykle a dodává jim ozvláštňující punc.

S ekologickým pohonem Eco-Drive, jedná se o napájení světlem. Rezerva chodu při plném dobití akumulátoru je půl roku,  pro běžný chod jim stačí denně jen pár minut světla. Celková životnost akumulátoru je okolo 10let.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.