Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio Collection CA-500WEG-1AEF

 Casio Collection Vintage

evokují nostalgické vzpomínky.... 

 

 

 

Na dotaz
Kód: CA-500WEG-1AEF
Značka: Casio
2 290 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva řemínku/tahu: Zlatá
Číselník: Digitální
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Kalkulačka
Materiál pouzdra: Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Ocel/povrchová úprava
Pohon: Bateriový
Sklo: Plastové
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Hranaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Unisex
Velikost pouzdra: 34,5mm
Vodotěsnost: 30m (3 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - posuvná, zaklapovací
Modelové číslo: CA-500WEG-1AEF
Povrchová úprava: IPGold
CA 500WEG 1AEF
Novinka

Casio CA-500WEG-1AEF s funkcí kalkulačky z řady Vintage Collection jsou obecně oblíbené díky svému retro designu z 80. let. Nejen vzhled, ale i velikost je předurčuje jak pro muže, tak ženy. Jedná se o léty prověřený a oblíbený model s digitálním displejem a užitečnými funkcemi. Kalkulačka zvládne 8místné výpočty, stopkami měří s přesností na 1/100 a nechybí ani praktický alarm. 

Hodinky mají digitální displej, který zobrazuje čas, datum, den v týdnu, stopky, budík a údaje z kalkulačky. Kalendář je u hodinek plně automatický a nemusíte se tedy v průběhu času starat o jeho nastavování. Zlaté plastové pouzdro hodinek doplňuje ocelový náramek se zlatou IP úpravou povrchu, který je oblíbený nejen pro svůj design, ale také snadné nastavení délky. Displej chrání plastové sklíčko. Voděodolnost - vhodné maximálně na náhodný kontakt s vodu při mytí rukou a dešti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.