Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio G-SHOCK DW-6940RX-7ER

Casio G-Shock 40th Anniversary Clear Remix

 

 

 

 

Skladem
Kód: DW-6940RX-7ER
Značka: Casio
4 590 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva řemínku/tahu: Bílá
Číselník: Digitální
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Osvětlení
Materiál pouzdra: Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Bateriový
Sklo: Minerální
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 50mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: DW-6940RX-7ER
DW 6940RX 7ER
Novinka

Hodinky Casio G-Shock DW-6940RX-7ER vás svými průhlednými prvky nechají nahlédnout do svého nitra. Dýnka všech hodinek zdobí logo 40th Anniversary, navržené Ericem Hazem. Symboly 4 hvězd nechybí ani na očku řemínků a jsou dalším odkazem pro významné výročí. Číselníky některých modelů nesou také nápis "Since 1983" odkazující na vznik této odolné řady.

Casio G-Shock DW 6940RX-7 mají digitální displej, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a další funkce. Odolné plastové pouzdro hodinek doplňuje pryžový řemínek zakončený trnovou sponou, obojí v průhledném provedení. Displej chrání minerální sklíčko. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny LED osvětlením displeje. Zajímavostí je rozsvícení displeje při spuštění alarmu, dokončení odpočtu, hodinovém signálu apod. Vodotěsnost tohoto modelu je 20ATM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.