Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio G-SHOCK GG-B100-1A3ER

Casio G-Shock Mudmaster 

 

 

Na dotaz
Kód: GG-B100-1A3ER
Značka: Casio
10 390 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Zelená
Číselník: Kombinovaný
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Světové časy, Osvětlení, Krokoměr, Výškoměr, Barometr, Kompas, Teploměr, Bluetooth
Materiál pouzdra: Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Bateriový
Sklo: Minerální
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 53mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: GG-B100-1A3ER

Pryskyřice, kov a nyní karbon – třetí z materiálů, které byly zrozeny z honby za absolutní odolností. Takto o novém materiálu hovoří přímo v Casiu. Karbon, který využívá uhlíková vlákna, totiž kombinuje ty nejlepší vlastnosti pryskyřice a kovu – je lehký a zároveň odolnější než ocel.

Model GG-B100 je novinkou roku 2019. Je vybaven technologií Carbon Core Guard spočívající ve vyztužení pryskyřicového pouzdra uhlíkovými vlákny. V kombinaci s karbonovou lunetou je pouzdro ještě odolnější, a přitom lehčí než kdy předtím. Další výhodou tohoto materiálu je i to, že tlačítka již nemusejí být tak zapuštěná a manipulace s nimi je tedy snazší. Novinkou je také dvojité víčko, kde vnitřní ocelová část zajišťuje vodotěsnost 200 metrů a vnější pryskyřicová pak odolnost vůči nárazům. Zvýšená odolnost proti prachu a blátu je u této řady již samozřejmostí.

Tento model má Quad Sensor, tzn. že hodinky měří teplotu, tlak vzduchu, nadmořskou výšku (tu odvozují od atmosférického tlaku), slouží jako kompas a díky tříosému akcelerometru také jako krokoměr. Zaznamenávají tak vaši denní aktivitu, kterou si můžete prohlédnout (včetně informaci o spálených kaloriích) prostřednictvím Bluetooth připojení v přehledné aplikaci G-Shock Connected. Díky možnosti propojení hodinek s chytrým telefonem můžete využívat i další funkce – automatickou synchronizaci času, automatickou korekci výšky, nalezení telefonu a další. Nechybí ani standartní výbava v podobě stopek a časovače s kapacitou 24 hodin, 5 alarmů, zobrazení času východu a západu slunce či světový čas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.