Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio G-SHOCK GW-9500-1ER

Casio G-Shock Mudman

 

 

Na dotaz
Kód: GW-9500-1ER
Značka: Casio
9 690 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Šedá
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Digitální
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Rádiem řízené, Světové časy, Osvětlení, Ukazatel stavu nabití, Výškoměr, Barometr, Kompas, Teploměr
Materiál pouzdra: Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Bateriový
Sklo: Minerální
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 53mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: GW-9500-1ER

Casio G-Shock Mudman mají digitální displej, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík, kompas, výškoměr s rozsahem –700 až 10,000 m, barometr se záznamem tlaku 260 až 1100 hPa a teploměr měřící ve škále -10 - 60°C, čas východu a západu slunce a další informace spojené s použitím příslušných funkcí.
Pryskyřicové pouzdro hodinek je doplněno o pryžový řemínek, vynikající vysokou odolností a dlouhou životností. Obojí je je vyrobeno ze syntetické pryskyřice z obnovitelných zdrojů. Displej chrání minerální sklíčko. LCD displej hodinek má dvě vrstvy, díky čemuž je použití kompasu ještě praktičtější - vrchní displej zobrazuje grafiku kompasu a spodní vrstva umožňuje mít k dispozici informace o čase a dalších údajích. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách  jsou hodinky vybaveny LED osvětlením displeje s možností automatického rozsvícení.
Předností hodinek je kombinace solárního pohonu a rádiem řízeného stroje, zajišťující nositeli dostatek energie pro chod hodinek a přesný čas. Vodotěsnost tohoto modelu je 20ATM, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat, či se dokonce potápět bez dýchacích přístrojů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.