Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio Squad G-SHOCK GBA800-9A

 Casio G-SHOCK Squad

 

 

 

Skladem
Kód: GBA800-9A
Značka: Casio
3 290 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Žlutá
Číselník: Kombinovaný
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Světové časy, Osvětlení, Krokoměr, Bluetooth
Materiál pouzdra: Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Bateriový
Sklo: Minerální
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 49mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: GBA800-9A

 

Modely GBD-800 patří do nově vzniklé řady G-Squad, která je určena všem sportovcům z řad fanoušků G-Shock. Kromě standardní výbavy jako je pryskyřicové pouzdro o průměru 48,6 milimetrů odolné vůči pádům, nárazům a vibracím nebo vodotěsnosti 200 metrů, totiž nabízejí i funkce, které ocení všichni ti, kteří jsi jdou rádi zaběhat nebo si rádi zacvičí.

V první řadě stojí za zmínku krokoměr. Tento model je vybaven tříosým akcelerometrem, který zaznamenává vaši aktivitu. Můžete si nastavit denní cíl, po jehož dosažení vás hodinky upozorní. Díky možnosti propojení hodinek s chytrými telefony přes nízkoenergetické Bluetooth, pak můžete sledovat historii vaší aktivity pomocí přehledného kalendáře. Po zobrazení konkrétního dne pak vidíte aktivitu po hodinách a kalorie, které jste za daný den spálili.

Další funkcí je časovač, který je speciálně navržený na intervalový trénink, např. tabata. Můžete si nastavit 1 až 5 různě dlouhých odpočtů a pro celou sérii pak ještě 1 až 20 opakování. To vše lze snadno nastavit přímo na hodinkách nebo v aplikaci.

Tento model je samozřejmě vybaven i stopkami. Kromě používání různých režimů (uplynulý čas, mezičasy) přibyla možnost signalizace cílových časů. U stopek tak můžete definovat 10 časů, po jejichž dosažení zazní zvukové upozornění. V praxi to znamená, že si na své oblíbené trase můžete vybrat až 10 záchytných bodů a hodinky vás pak samy upozorní, zda je vaše tempo správné. Pokud u sebe navíc máte telefon, který je s hodinkami aktivně propojen, můžete si poté celou trasu prohlédnout v aplikaci G-Shock Connected. Mezi další užitečné funkce této aplikace patří automatická synchronizace času či nalezení mobilu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.