Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio Squad G-SHOCK GBDH2000-1AER

 Casio G-SHOCK Squad 

Skladem
Kód: GBDH2000-1AER
Značka: Casio
10 790 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Digitální
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Řízené GPS, Světové časy, Osvětlení, Krokoměr, Výškoměr, Barometr, Kompas, Teploměr, Fáze měsíce, Bluetooth
Materiál pouzdra: Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Solární
Sklo: Minerální
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 53mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: GBDH2000-1AER

Sportovní hodinky G-Shock G-Squad GBD-H2000 vám umožní sledovat své sportovní výsledky a zároveň mít pod kontrolou své zdraví. Mají vestavěnou funkci GPS pro měření polohy, vzdálenosti a rychlosti pohybu v reálném čase během fyzické aktivity. Disponují 6 senzory:

  • optický senzor, který měří srdeční frekvenci a detekuje průtok krve pod kůží
  • akcelerometr, který počítá kroky a měří zrychlení
  • gyroskop, který detekuje záběry a otočky během plaveckého tréninku
  • magnetický senzor – kompas
  • tlakový senzor – výškoměr, barometr
  • teploměr

 Hodinky podporují osm různých aktivit. Stisknutím tlačítka vyberte aktivitu a následně můžete sledovat různá měření v reálném čase:

1. Běh, chůze - vzdálenost, rychlost, čas, tempo, tepová frekvence, spálené kalorie,…
2. Jízda na kole - vzdálenost, rychlost, čas, nadmořská výška, sklon silnice, tepová frekvence, spálené kalorie,…
3. Plavání - vzdálenost, čas spálené kalorie,…
4. Tréninky v posilovně - čas, tepová frekvence, spálené kalorie,…

GBD-H2000 disponují také režimem hlídání každodenního zdraví, jenž zahrnuje životní deník, kdy akcelerometr analyzuje váš pohyb a pomocí záznamu dat zjistíte, jak jste každý den aktivní. Dále tento režim zahrnuje dechová cvičení, která pomáhají zvládat stres a měření hladiny kyslíku v krvi pomocí optickému snímači srdečního tepu.

Analýza tréninku a spánku - na základě získaných dat hodinky vypočítávají vaši aktuální výkonnost a kondici. Pro analýzu hodnot hodinky využívají nejlepší algoritmy a technologie značky Polar. Využitím těchto informací můžete vyladit své tréninkové úsilí a udržet si co nejlepší výkon.

1. Běžecký index - zjistěte svůj maximální příjem kyslíku při běhu a získejte předpověď svého výkonu v závodě
2. Kardio zátěž - analýza zátěže kardiovaskulárního systému
3. Stav kardio zátěže - zjistěte stav tréninku na základě aktuální zátěže
4. Použitá energie - podívejte se, kolik jednotlivých zdrojů energie vaše tělo během tréninku spotřebuje - rozděleno na tuky, sacharidy a bílkoviny
5. NIGHTLY RECHARGETM - zjistěte, jak dobře se vaše tělo přes noc zotavuje z cvičení a jakou máte kvalitu spánku

Sportovní vzhled hodinek kromě pouzdra z kovu a plastu z kukuřičné biomasy podtrhuje i pásek z plastu z biomasy s trnovou sponou. Plasty z biomasy jsou vyráběny z obnovitelných organických materiálů a pomáhají snižovat dopad na životní prostředí. Díky vestavěné anténě GPS, zadnímu víku z pryskyřice vyztužené karbonem a tenčí dobíjecí baterii jsou tyto hodinky menší a lehčí než kdykoli předtím. Průměr pouzdra je 52,6 mm a výška 19,4 mm. Vodotěsnost dosahuje 200 metrů, tudíž je možné se s hodinkami potápět.

Solární napájení hodinek stačí na časový režim, který zahrnuje kromě krokoměru i funkci zobrazení oznámení, a to při nabíjení asi osm hodin denně při vnitřním zářivkovém osvětlení a při nabíjení za slunečného dne po dobu dvou hodin týdně. Nepřetržité užívání časového režimu vydrží až 12 měsíců bez solární energie. Tréninkové funkce hodinek je možné využívat nepřetržitě až 14 hodin, a to po nabití přes USB. Hodinky se plně nabijí za přibližně 2,5 hodiny.

FUNKCE HODINEK:

• GPS, Bluetooth – čas na hodinkách je řízen automaticky díky GPS nebo po propojení se Smartphonem
• Automatický kalendář (datum, den v týdnu, měsíc v roce)
• Timer, stopky
• 4 denní alarmy, funkce odložení budíku
• Ukazatel stavu nabití
• Výškoměr, barometr, kompas, teploměr
• Krokoměr a čidlo zrychlení
• Měsíční fáze
• Monitoring srdeční frekvence, alarm při dosažení předem určené hodnoty
• Měření spálených kalorií
• Světový čas (38 měst)
• Mezičasy
• Režim letadlo (režim offline)
• Přes aplikaci chytrého telefonu: nastavení tréninkového plánu, správa dat tréninkového protokolu (vzdálenost, uplynulý čas, tempo, spálené kalorie, aerobní tréninkový efekt, anaerobní tréninkový efekt atd.), vyhledání telefonu, zobrazení emailů, světový čas (přes 300 měst)
• Měření VO2max – pro výpočet max. spotřeby kyslíku na kilogram tělesné hmotnosti za minutu (ml/kg/min) používá rychlost jízdy a srdeční frekvenci
• Doba zotavení VO2max - předpovídá, jak dlouho bude trvat, než se vaše tělo zcela zotaví a bude připraveno na další intenzivní kondiční trénink
• Možnost nabíjení i přes USB
• Tóny tlačítek – možné vypnout, vibrace


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.