Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen BN0150-10E

Pánské hodinky Citizen Promaster Diver Eco-Drive  BN0150-10E jsou potápěčské hodinky, mají ocelové pouzdro, pryžový pásek, výrazný číselník, kde segmenty a ručky mají luminiscenci.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skladem
Kód: BN0150-10E
Značka: Citizen
6 400 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva ciferníku: Černá
Barva pásku: Černá
Číselník: Ručíčkový
Funkce: Datum, Čas
Materál řemínku: Pryž
Materiál pouzdra: Ocel
Pohon: Solární
Sklo: Minerální
Styl hodinek: Sportovní, Potápěčské
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost: Velké (44 mm)
Vodotěsnost: 200 m (20 Bar)
Zapínání pásku: Spona - trnová
Průměr pouzdra: 44 mm
Modelové číslo: BN0150-10E
Strojek: Japonský strojek Citizen E168
Povrchová úprava: Matná ocel

Hodinky mají ocelové pouzdro s jednosměrně otočnou lunetou, pohon Eco-Drive s rezervou chodu až na 6 měsíců, vodotěsnost 200M.

Eco-Drive

Systém pohonu Eco-Drive byl firmou CITIZEN vyvinut již v roce 1976. Od té doby je stále vyvíjen a zdokonalován. Poptávka po něm mezi zákazníky roste, stejně jako počet modelů v celé nabídce.

Eco-Drive využívá nevyčerpatelný přírodní zdroj – světlo. Díky tomu není potřeba v hodinkách měnit baterie, které při likvidaci škodí životnímu prostředí.

Použití titan-lithiového akumulátoru umožňuje nashromáždit energii k pohonu na 6 – 60 měsíců bez dalšího dobíjení.

Světlo prochází číselníkem vyrobeným ze speciálních materiálů k solárním absorpčním článkům umístěným uvnitř pouzdra hodinek. Solární články pak přeměňují světelnou energii, která je „uskladněna“ ve vysoce účinném akumulátoru. Z něj je pak čerpána podle potřeby hodinek po celou dobu jejich životnosti. Po úplném nabití může akumulátor dodávat energii stoji hodinek po dobu až 7 let bez dalšího dobíjení. Solární článek však nemusí čekat jen na slunné dny, pracuje i s umělým světlem, venku i uvnitř a za velmi špatných světelných podmínek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: