Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen CB5947-80E

Citizen Eco Drive Radio Controlled Super Titanium

 

 

Skladem
Kód: CB5947-80E
Značka: Citizen
16 600 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Šedá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Chronograf/Stopky, Alarm, Rádiem řízené, Světové časy, Ukazatel stavu nabití
Materiál pouzdra: Titan
Materiál řemínku/tahu: Titan
Pohon: Solární
Sklo: Safírové
Strojek: Citizen E660
Styl hodinek: Klasické
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 42,5mm
Vodotěsnost: 100m (10 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí s pojistkou
Modelové číslo: CB5947-80E

Pouzdro včetně náramku hodinek je vyrobeno z titanu Super Titanium™, což zajišťuje nízkou hmotnost a naprostou antialergičnost.

In-house strojek Citizen E660 nabízí naprosto přesný čas díky systému Radio-Controlled, tedy synchronizaci času pomocí rádiového signálu. Pohon tohoto modelu zajišťuje technologie Eco-Drive, tedy světlem dobíjený akumulátor s rezervou chodu až 10 měsíců. Odpadá tedy nutnost výměny baterie.

Číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které poskytuje maximální ochranu vůči poškrábání a vodotěsnost je 10ATM.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.