Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen CC4055-14H

 Citizen Satellite Wave GPS Attesa

Skladem
Kód: CC4055-14H
Značka: Citizen
41 800 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Bílá
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Chronograf/Stopky, Alarm, Řízené GPS, Světové časy, Ukazatel stavu nabití
Materiál pouzdra: Titan/povrchová úprava
Materiál řemínku/tahu: Polyuretan
Pohon: Solární
Sklo: Safírové
Strojek: Citizen F950
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 45mm
Vodotěsnost: 100m (10 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: CC4055-14H
Povrchová úprava: (IP) iontové pokovení

Hodinky Citizen Attesa nabízí funkce, jako GPS satelitní řízení času, kdy dochází ke změně času automaticky dle polohy na základě příjímaných signálů a možnosti indikace času ve 40 časových zónách a 27 městech. Dále disponuje pohonem Eco-Drive, díky němuž odpadá potřeba pravidelné výměny baterie - akumulátor hodinek se dobíjí pomocí světla a konkrétní model nabízí rezervu chodu až 1,5 roku při plném nabití. S tímto systémem jsou spojeny další funkce hodinek, jako je například ochrana před přebitím nebo indikace úrovně nabití.

Pouzdro hodinek je vyrobeno z titanu Super Titaniums černou DLC úpravou.

Číselník je chráněn safírovým sklíčkem opatřeným antireflexní vrstvou a vodotěsnost hodinek je 10ATM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.