Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen JY8087-51E

Citizen Promaster Skyhawk Red Arrows Limited Edition (3912/9999)

 

Na dotaz
Kód: JY8087-51E
Značka: Citizen
19 500 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Duální čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Rádiem řízené, Světové časy, Osvětlení, Ukazatel stavu nabití
Materiál pouzdra: Ocel/povrchová úprava
Materiál řemínku/tahu: Ocel/povrchová úprava
Pohon: Solární
Sklo: Safírové
Strojek: Citizen U680
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 46mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí s pojistkou
Modelové číslo: JY8087-51E
Povrchová úprava: (IP) iontové pokovení
JY8087 51E.5
Speciální a limitované edice

Hodinky Citizen Skyhawk A-T Red Arrows Black Limited Edition jsou limitovanou edicí s celkovým počtem 9999 vyrobených kusů.

Pouzdro včetně náramku hodinek je vyrobeno z nerezové oceli s PVD úpravou v černé barvě. In-house strojek Citizen U680 nabízí naprosto přesný čas díky systému Radio-Controlled, tedy synchronizaci času pomocí rádiového signálu. Spolehnout se lze i na další funkce, jako indikace stavu nabití baterie, zabránění nadměrnému nabití, varování při nedostatečném nabití dvouvteřinovými skoky sekundové ručky, nebo přechod do režimu úspory energie. Využít lze také funkci stopek, automatický kalendář (zobrazující den, měsíc a rok), časová pásma, letní čas, UTC, časovač, budík, osvětlení displeje, energetický úsporný režim 1 a 2, funkce pro detekci nárazu nebo například logaritmickou lunetu, která slouží k jednoduchým výpočtům logaritmického pravítka. 

Pohon tohoto modelu zajišťuje technologie Eco-Drive, tedy světlem dobíjený akumulátor s rezervou chodu až 6 měsíců (v režimu úspory energie až 42 měsíců). Odpadá tedy nutnost výměny baterie. Číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které poskytuje maximální ochranu vůči poškrábání a vodotěsnost hodinek je 20ATM.

Na zadní straně pouzdra hodinek je vyobrazen znak jednotky RED ARROW, jinak známe jako Royal Air Force Aerobatic Team, což je akrobatický tým britského letectva založený roku 1964. Znak zobrazuje červené šipky, které mají prominentní místo v britské populární kultuře. Ty zobrazují letadla ve své diamantové ochranné známce formace devíti letadel, s mottem Éclat, francouzským slovem, které znamená "brilantnost" nebo "dokonalost".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.