Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen NY0120-01ZE

Citizen Promaster Marine Automatic Diver Challenge

Skladem
Kód: NY0120-01ZE
Značka: Citizen
7 200 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Oranžová
Barva řemínku/tahu: Černá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Dny v týdnu
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kaučuk
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Sklo: Minerální
Strojek: Citizen 8204
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 41mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí s pojistkou
Modelové číslo: NY0120-01ZE
NY0120 01ZE
Novinka

Pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli a je doplněno o kaučukový řemínek.

Mechanický strojek Citizen 8204 s automatickým nátahem disponuje systémem Parashock (vynález značky Citizen), který zvyšuje odolnost strojku vůči nárazům a otřesům. 

Vodotěsnost tohoto modelu je 20ATM a k odměřování časových úseků pak slouží jednosměrně otočná potápěčská luneta. Hodinky splňují potápěčskou normu ISO 6425, což lze poznat podle nápisu Diver’s na číselníku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.