Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Frederique Constant FC-245M5S5

Frederique Constant Slimline Small Seconds

 

Skladem
Kód: FC-245M5S5
24 900 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Bílá
Barva řemínku/tahu: Hnědá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel/povrchová úprava
Materiál řemínku/tahu: Kůže
Pohon: Bateriový
Sklo: Safírové
Strojek: FC-245
Styl hodinek: Klasické, Elegantní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 39mm
Vodotěsnost: 30m (3 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: FC-245M5S5
Povrchová úprava: IPGold

Roku 1904 se začal psát příběh, dnes již spojený s hodinkami Frederique Constant. Firma byla založena na výrobu číselníků. Současná podoba firmy se datuje do roku 1988. Potomci Frederiqua Schreinera a Constanta Stase - Aletta Bax a Peter Stas  se rozhodli založit hodinářskou firmu a tu pojmenovali ji po svých předcích. Vizí firmy je vyrábět luxusní hodinky za příznivé ceny a dostupné všem. Poprvé na veletrhu v Basileji byly hodinky představeny v roce 1995. Návrh hodinek vzniká často diskuzí mezi zaměstnanci firmy napříč odděleními, nebo jsou na určité zvláštní modely najímáni externí designeři. Manufaktura vyrábí několik vlastních kalibrů hodinek a zajímavostí je u některých užití křemíkové kotvy a krokového kola. Nejznámější je strojek „Heart Beat Manufacture“, který se nachází u několika modelů strojků. 

S přehledem také zvládají nejsložitější hodinářskou komplikaci, která se nazývá tourbillon.

Frederique Constant Slimline Small Seconds FC-245M5S5 jsou pánské bateriové hodinky na hnědém koženém řemínku s trnovou sponou.

Pouzdro z nerezové oceli se zlatou PVD úpravou má průměr 39 milimetrů, tloušťku pohodlných 5 milimetrů a zdobenou korunku. Tyto elegantní hodinky jsou vhodné pro každodenní nošení. Stříbrný číselník s indikací data, sekundovou ručkou v subciferníku na šesté hodině a středem zdobeným giloší s texturou „clous de Paris” je chráněn odolným safírovým sklem. Černé hodinové indexy ve tvaru římských číslic doplňují elegantní breguet ručky v identické barvě.

Pohon hodinek zajišťuje spolehlivý quartzový strojek FC-245 (základem kalibru je strojek Ronda 1019). S vodotěsností 3 ATM jsou hodinky odolné proti vlhkosti a dešti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Frédérique Constant využívá při návrhu a vývoji nových hodinek nejmodernější počítačový software.Manufaktura Frédérique Constant je rozdělena do čtyř podlaží o celkové rozloze 3200 metrů čtverečných. Jedná se o atraktivní pracovní prostředí v oblasti výroby součástek hodinových strojků, sestavování kalibrů, sestavování hodinek a extenzivní kontroly kvality. Ve velkém ateliéru v podzemí, kde probíhá veškerá výroba součástek, stojí také digitálně ovládané stroje nejmodernější generace. V prvním patře nové budovy značky Frédérique Constant se nachází prostory pro sestavování kalibrů a hodinek a také nejmodernější kontrola kvality.Všechny viditelné součásti všech hodinek jsou krásně zdobené. Vždy, když se nositel hodinek Frédérique Constant podívá na svůj chronometr, cítí radost. Velká část dekorací se vyrábí ručně, a to například včetně detailních rytin, aplikace vzorů Côtes de Genève, perlage nebo rhodiage.