Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Oris 01 754 7779 4065-Set

ORIS Big Crown Pointer Date x CERVO VOLANTE

Cervo Volante – dokonalá nedokonalost

 

 

Skladem
Kód: 01 754 7779 4065-SET
Značka: Oris
56 990 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Modrá
Barva řemínku/tahu: Hnědá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kůže z jelena
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 38h
Sklo: Safírové
Strojek: Oris 754 (základ Sellita SW200-1)
Styl hodinek: Elegantní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 38mm
Vodotěsnost: 50m (5 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: 01 754 7779 4065-Set

Oris začal vyrábět pilotní hodinky ve 10. letech 19. století na úsvitu letectví a od té doby je průkopníkem v oboru. The Big Crown, jeden z podpisových vzorů Oris, byl poprvé představen v roce 1938 a dodnes inspiruje celou kolekci. Tento nový letecký model hodinek má vše. Ručka ukazuje datum na obvodu číselníku, je to oblíbená  hodinářská komplikace ukazatele data používaná Orisem již více než 70 let. Se safírovým sklem se pro svoji odolnost proti poškrábání rovnají výzvě moderního života.
 

Cervo Volante

V roce 2017 založili přátelé Kadri Vunder Fontana, biotechnologická inženýrka a zkušená podnikatelka, a Conny Thiel-Egenter, bioložka specializující se na ochranu přírody a divokou zvěř a management stanovišť, Cervo Volante. Jejich vizí bylo vzít odpad, konkrétně jelení kůže, a přeměnit je na krásnou, odolnou a nakonec udržitelnou obuv a doplňky. Jejich podnikání rychle rostlo. Poté, co se dozvěděli o kampani Oris's Change for the Better, společnost oslovili a zeptali se, zda by nechtěla spolupracovat na projektu udržitelného řemínku z jelení kůže. Nedalo se odmítnout...


Spolupráce Oris x Cervo Volante začíná třemi daty Big Crown Pointer Dates. Každý z nich má gradientní ciferník inspirovaný alpskými barvami a řemínek vyrobený z jelenice z udržitelných zdrojů. Součástí je pouzdro a držák na karty ze stejného materiálu. Nejsou omezeny, ani se nejedná o jednorázovou záležitost.


Cervo Volante

Ruční výroba, šetrné postupy a prozíravost Cervo Volante dokáží udělat spoustu radosti. Jejich kožené boty a doplňky jsou nejen krásné, ale také vyprávějí příběhy, zatímco sériově vyráběné produkty mlčí.

Ukazují například zranění, která obnáší život jelena. Skvrny, které by jiné firmy zlikvidovaly. Žádná ze slupek nepochází z farmy, nepoužívá se žádná chemie. Pokud by se kůže nepoužívaly, byly by spáleny. Cervo Volante spolupracuje s posledními dvěma zbývajícími koželužnami ve Švýcarsku, které využívají 100% rostlinné činění.

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: