Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Seiko SPB103J1

Seiko Prospex Sea Automatic Diver's  "SUMO"

Pouze u modelů Sumo najdete specificky tvarovaný index na 12. hodině.  Připomíná Mawashi, spodní část oděvu sumo zápasníků.

Seiko Sumo vyšly z mnoha soubojů oblíbenosti mezi potápěčskými hodinkami jako vítězové a drží prvenství v rodině potápěk Sumo, které mají zelený číselník.

Na dotaz
Kód: SPB103J1
Značka: Seiko
22 790 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Zelená
Barva řemínku/tahu: Stříbrná
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Luminiscence: LumiBrite - ručky a indexy
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Ocel
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 70h
Sklo: Safírové
Strojek: Seiko 6R35
Styl hodinek: Potápěčské
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 45mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí s pojistkou
Modelové číslo: SPB103J1
Specifikace: Potápěčská certifikace, materiál hodinek opracován technikou Zaratsu

V srdci bojovníka tepe 6R35 rychlostí 21600 polokmitů za hodinu a rezervu ukládá až na 70 hodin. Dýnko i korunka je šroubovací a napomáhají tak voděodolnosti 200 metrů. Hodinky mají potápěčskou certifikaci ISO 6425, skutečně bohatou luminiscenci, a i přes svou velikost sedí na ruce díky svému zakřivení velmi dobře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
O značce

Japonská značka Seiko působí na trhu již od roku 1881 a za tuto dobu si vybudovala velice silné postavení.

Nikdy se nebála experimentovat s novými technologiemi, a proto se ji podařilo zcela změnit svět hodinařiny. Důkazem je vynález převratné technologie strojku, která funguje na bázi křemíkových krystalů - legendární strojek Quartz, jehož koncept převzali i ostatní výrobci. Dalším revolučním vynálezem jsou hodinky Seiko Astron GPS Solar, které se přizpůsobí časové zóně a nezpozdí se o více než 1 sekundu za 100 000 let.

Japonská spolehlivost a přesnost

Hodinky Seiko jsou na trhu číslem jedna v mnoha kategoriích, rovněž získaly řadu ocenění po celém světě. Nabídka modelů je velmi široká, napříč všemi cenovými relacemi, avšak vrcholem hodinařiny je řada Grand Seiko.

Hodinky Seiko vynikají svou spolehlivostí a přesností svých časoměřičů, díky nimž se s nimi můžeme setkat na mnoha sportovních akcích. Společnost tradičně sponzoruje Mistrovství světa v lehké atletice, olympiády a nyní spolupracuje s tenistou Novakem Djokovicem a atletkou Daryou Klishinou.