Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Seiko SRPK37K1

Seiko 5 Sports SKX Sense Style Super Cub Limited Edition (7 500ks)

 


 

Skladem
Kód: SRPK37K1
Značka: Seiko
10 690 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Modrá
Barva řemínku/tahu: Modrá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Dny v týdnu
Luminiscence: LumiBrite - ručky a indexy
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Textil
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 41h
Sklo: Hardlex
Strojek: Seiko 4R36
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 42,5mm
Vodotěsnost: 100m (10 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: SRPK37K1
SRPK37K1
Novinka Speciální a limitované edice

Hodinky Seiko 5 Sports SKX Sense Style Super Cub Limited Edition jsou vytvořené ve spolupráci se značkou Honda. Inspirací jim byl legendární skútr Honda Super Cub 110 z roku 1958, který se řadí mezi nejprodávanější motocykl v historii. Podoba motocyklu se prolíná každým detailem hodinek - číselník zachycuje čelo motocyklu včetně světlometu a blinkrů, znázorněných indexy na pozici 11., 12.  a 1. hodiny. Korunka hodinek nese ukazatel stavu paliva a zvýraznění 30 minut na lunetě odkazuje na omezení rychlosti na 30km/h. Nato řemínek je proveden v barvách motocyklu a svými nápisy odkazuje na značku a ikonický skútr.

Dvoubarevný číselník s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny chrání sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro hodinek doplňuje textilní nato řemínek. Hodinky pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 41 hodin. Samozřejmostí je funkce zastavení vteřinové ručky při nařizování času a možnost nátahu korunkou. Strojek je možné pozorovat průhledným, speciálně značeným dýnkem Honda Super Cub. Předností hodinek je rozhodně jejich nevšední vzhled. Vodotěsnost tohoto modelu je 10ATM.

Hodinky jsou dodávány ve speciálním balení. Limitovaná edice je omezena 7500 ks pro celý svět.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
O značce

Japonská značka Seiko působí na trhu již od roku 1881 a za tuto dobu si vybudovala velice silné postavení.

Nikdy se nebála experimentovat s novými technologiemi, a proto se ji podařilo zcela změnit svět hodinařiny. Důkazem je vynález převratné technologie strojku, která funguje na bázi křemíkových krystalů - legendární strojek Quartz, jehož koncept převzali i ostatní výrobci. Dalším revolučním vynálezem jsou hodinky Seiko Astron GPS Solar, které se přizpůsobí časové zóně a nezpozdí se o více než 1 sekundu za 100 000 let.

Japonská spolehlivost a přesnost

Hodinky Seiko jsou na trhu číslem jedna v mnoha kategoriích, rovněž získaly řadu ocenění po celém světě. Nabídka modelů je velmi široká, napříč všemi cenovými relacemi, avšak vrcholem hodinařiny je řada Grand Seiko.

Hodinky Seiko vynikají svou spolehlivostí a přesností svých časoměřičů, díky nimž se s nimi můžeme setkat na mnoha sportovních akcích. Společnost tradičně sponzoruje Mistrovství světa v lehké atletice, olympiády a nyní spolupracuje s tenistou Novakem Djokovicem a atletkou Daryou Klishinou.