Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Seiko SRPK39K1

Seiko 5 Sports 55th Anniversary

Bruce Lee Limited Edition (15.000ks)

Hodinky jsou dodávány v krabičce s Leeho podpisem. Na číselníku je vyobrazen drak, kterého Lee sám nakreslil.

Luneta nese znaky, které představují ducha Jeet Kune Do a Leeho citát “Using no way as a way, having no limitation as limitation”, který v překladu znamená „Nepoužívat žádný způsob jako způsob, nemít žádné omezení jako omezení“. Na dýnku je logo „Jeet Kune Do“, které je odkazem na Leeho filozofii bojových umění, kterou vymyslel na základě svých zkušeností z boje beze zbraně a sebeobrany a nechybí ani číslo limitované edice. Součástí edice je také žlutý nylonový řemen v designu ikonické žluté teplákové soupravy, kterou Lee nosil.

Vyprodáno
Kód: SRPK39K1
Značka: Seiko
13 590 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Černá, Žlutá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Luminiscence: LumiBrite - ručky a indexy
Materiál pouzdra: Ocel/povrchová úprava
Materiál řemínku/tahu: Kůže, Nylon
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 41h
Sklo: Hardlex
Strojek: Seiko 4R36
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 43mm
Vodotěsnost: 100m (10 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: SRPK39K1
55th anniversary bruce lee limited edition
Speciální a limitované edice

Mechanický strojek 4R36 uvidíte přes šroubovací průhledné dýnko. Má automatický i ruční nátah, funkci hacking (zastavení vteřinové ručky při povytažení korunky), ukazatel data i dne v týdnu. Rezerva chodu je 41 hodin a frekvence 3 Hz, tedy 21 600 polokmitů za hodinu.

Výrazné ručky i indexy mají vrstvu luminiscence LumiBrite, se kterou nebude zobrazení času problém ani ve tmě či kalné vodě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
O značce

Japonská značka Seiko působí na trhu již od roku 1881 a za tuto dobu si vybudovala velice silné postavení.

Nikdy se nebála experimentovat s novými technologiemi, a proto se ji podařilo zcela změnit svět hodinařiny. Důkazem je vynález převratné technologie strojku, která funguje na bázi křemíkových krystalů - legendární strojek Quartz, jehož koncept převzali i ostatní výrobci. Dalším revolučním vynálezem jsou hodinky Seiko Astron GPS Solar, které se přizpůsobí časové zóně a nezpozdí se o více než 1 sekundu za 100 000 let.

Japonská spolehlivost a přesnost

Hodinky Seiko jsou na trhu číslem jedna v mnoha kategoriích, rovněž získaly řadu ocenění po celém světě. Nabídka modelů je velmi široká, napříč všemi cenovými relacemi, avšak vrcholem hodinařiny je řada Grand Seiko.

Hodinky Seiko vynikají svou spolehlivostí a přesností svých časoměřičů, díky nimž se s nimi můžeme setkat na mnoha sportovních akcích. Společnost tradičně sponzoruje Mistrovství světa v lehké atletice, olympiády a nyní spolupracuje s tenistou Novakem Djokovicem a atletkou Daryou Klishinou.