Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Certina C032.407.11.051.10

DS Action Diver Powermatic 80 Special Edition Sea Turtle Concervancy

 

 

Skladem
Kód: C032.407.11.051.10
Značka: Certina
23 290 Kč
Kategorie: Certina
Záruka: 2 roky
Styl Sportovní
Typ Pánské
Číselník Ručičkový
Sklo Safírové vnitřní a vnější antireflexní sklo
Vodotěsnost 300M
Pásek Kovový
Barva pásku Stříbrná
Spona Motýlková
Pohon Mechanický, automatický nátah
Strojek Cal.ETA Powermatic 80.111
Rezerva chodu 80 hodin
Funkce Čas, datum
Barva číselníku Černá, Ručičky a indexy se Super-LumiNova®
Pouzdro Ocelové s hliníkovou otočnou lunetou
Průměr pouzdra 43 mm
Výška pouzdra 13,1 mm

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Partner organizace Sea Turtle Conservancy 

  • V roce 2017 se Certina stala pyšným partnerem Sea Turtle Conservancy. Organizace, jejímž hlavním cílem je zajištění ochrany mořských želv a jejich přirozeného prostředí v Karibiku, sídlí na Floridě a byla založena v roce 1959, což je rok, ve kterém firma Certina vyvinula vysoce odolný DS Concept.

 

Potápěčské hodinky vyhovující normě ISO 6425

  • Pouze hodinky vyhovující náročným požadavkům normy ISO 6425 se mohou oficiálně nazývat potápečské hodinky. Pro DS Action Diver to nepředstavuje nejmenší problém. S početnými funkcemi a bezpečnostními prvky představuje ideálního společníka na všechny druhy sportů – voděodolnost těchto hodinek byla pod vodou testována po dobu tří hodin.

 

  • Tyto námořní modely jsou vodotěsné do minimálně 20 barů - a jsou proto perfektně vybaveny pro každé dobrodružství. Inovativní technologií, vysokou odolností a četnými detaily jsou spojeny s osvědčenou certifikací Certina. Díky svému stylovému designu sedí perfektně na každé ruce - ať už jste na pláži nebo u konferenčního stolu. Tyto extrémně spolehlivé modely jsou připraveny na jakékoliv dobrodružství, které může přijít jejich cestou.

     

  • Ds akční řada přidává novou hloubku trendu do současného hodinářství a bude Vaším společníkem při zkoumání podvodních hloubek.Tyto námořní hodinky pro muže a ženy dosahují vysoké přesnosti, mimořádné odolnosti vůči vodě a dynamického designu v každé situaci.

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: