Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio Collection A120WEST-1AER

Casio Vintage Stranger Things Collaboration

 

 

 

 

Skladem
Kód: A120WEST-1AER
Značka: Casio
2 490 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva řemínku/tahu: Šedá
Číselník: Digitální
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Osvětlení
Materiál pouzdra: Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Bateriový
Sklo: Plastové
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Hranaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské, Dámské
Velikost pouzdra: 35,5mm
Vodotěsnost: 30m (3 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: A120WEST-1AER

Casio Stranger Things jsou speciální edicí inspirované globálním megahitem Stranger Things. Úspěšná mysteriózní dobrodružná série Netflixu, odehrávající se v roce 1986, přivádí osmdesátá léta zpět k životu – právě v 80. letech byly představeny i původní digitálky Casio. Na spojitost se seriálem odkazuje mnoho prvků hodinek - čelní strana, dýnko, řemínek a nápis na displeji, který se objeví po aktivaci podsvícení.

Hodinky mají digitální displej, který zobrazuje čas, datum, den v týdnu, stopky, budík. Hodinky jsou vybaveny také LED osvětlením displeje. Plastové pouzdro hodinek doplňuje šedý pryžový řemínek. Displej chrání plastové sklíčko a vlhkotěsnost tohoto modelu je 3ATM.

Hodinky jsou dodáváné ve speciálním balení v designu světa Stranger Things.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.