Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio Edifice ECB-900DB-1A

Casio Edifice Bluetooth Solar

 

 

 

 

Skladem
Kód: ECB-900DB-1A
Značka: Casio
5 190 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá, Červená
Barva řemínku/tahu: Stříbrná
Číselník: Kombinovaný
Funkce: Čas, Datum, Alarm, Bluetooth - Nalezení mobilu, Propojení s kalendářem, Synchronizace času
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Ocel
Pohon: Solární
Sklo: Minerální
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 48mm
Vodotěsnost: 100m (10 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí s pojistkou
Modelové číslo: ECB-900DB-1A

Model hodinek ECB-900DB z řady Edifice na první pohled upoutá přehledným kombinovaným tmavým číselníkem zasazeným v ocelovém pouzdře o průměru 48 milimetrů, který chrání odolné minerální sklo. Na pouzdro plynule navazuje klasický ocelový tah s překlápěcí sponou. Dobrou čitelnost analogového i digitálního displeje ve tmě zajišťuje dvojité LED osvětlení.

Hodinky mohou být skvělým doplňkem u mnoha sportovních aktivit vzhledem k funkci stopek s přesností 1/1000 sekundy, měření rychlosti či pamětí až 200 časových záznamů. S vodotěsností 100 metrů jsou vhodné i pro plavání. Disponují také automatickým kalendářem včetně data, dne v týdnu, měsíce a timerem. Na pozici 5 hodin můžeme kromě jiného sledovat aktuální stav nabití solární baterie hodinek.

Uživatele rozhodně potěší i možnost spárování s telefonem pomocí Bluetooth a s tím spojené funkce jako je zobrazení světového času ve 29 různých časových pásmech, nastavení až 5 alarmů či funkce Phone finder, která po stisknutí tlačítka hodinek spustí vyzvánění telefonu uživatele a usnadní mu tak jeho hledání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.