Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Casio G-SHOCK GW3000M-4A

 Casio G-SHOCK

 

 

 

Skladem
Kód: GW3000M-4A
Značka: Casio
7 790 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Oranžová
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Rádiem řízené, Světové časy
Materiál pouzdra: Ocel, Pryskyřice
Materiál řemínku/tahu: Pryskyřice
Pohon: Solární
Sklo: Minerální
Strojek: Japonský
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 50mm
Vodotěsnost: 200m (20 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: GW3000-4A

Casio G-Shock Gravitymaster jsou modelem určeným především pro piloty. Přichází se zpracováním, díky němuž hodinky obstojí i v těch nejtěžších podmínkách. Vynikají odolností proti vodě, nízkým teplotám a nárazům. Hodinky mají analogový ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík, vybraný čas jiného pásma a další funkce, které využijete v běžném životě.
Pouzdro hodinek, které je kombinací oceli a plastu, je doplněno o pryžový řemínek a číselník chrání minerální sklíčko. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami a indexy na hodinových pozicích s výraznou luminiscencí. Na pozici deváté hodiny je umístěn subciferník, ukazující den v týdnu, anebo aktuálně zvolený režim. Na pozici 6. hodiny nalezneme ukazatel 24hodinového času a na subciferníku u 3. hodiny můžete mít nastaven libovolný světový čas. Vodotěsnost tohoto modelu je 20ATM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní název japonské společnosti, která byla založena v roce 1946, zněl : Kashio Seisakujo. V poválečném Japonsku se zabývala výrobou částí do mikroskopů, ale vynalézavost jednoho z bratří Kashio (Casio) je přivedla k řešení naléhavého problému poválečné doby - nedostatku cigaret. Speciální náustek byl doslova hitem, prostředkem, jak vydělat peníze a investovat do vývoje a výroby pokladen a kalkulaček. Tak před šedesátkou let vznikla první elektronická kompaktní kalkulačka 14-A a před více než čtyřicítkou let první digitální chronometr Casiotron. Následně poté po hodinkách s digitálními LCD displeji přišly před více než 35 lety i první quartzové analogové modely (AQ-500). Doslova časem zrodu ikony se stal duben 1983 a uvedení DW-5000C, začátek řady G-Shock, která změnila svět hodinek. Poprvé byly určeny pro skutečný život se všemi protivenstvími, kterým odolají. Casio se ale stejně jako cestou robustnosti dokázalo vydat i ,,opačnou" a v roce 1985 uvedlo super tenké (3,9mm a vážící jen 12g) FS-10 ,,Pela". Casio dokázalo vyvinout a vyrobit vůbec první a unikátní kusy : s kalkulačkou, překladačem, barometrem, měřící tepovou frekvenci, pohyb a spalování kalorií, s digitálním fotoaparátem, zobrazující signál TV, z počítače, s platebním čipem... Jen těžko budete hledat ,,kombinaci" hodinek s jinou technologií, kterou by Casio nenabídlo. Ostatně jedná se o celosvětového giganta s více než 12 000 zaměstnanci. Potvrzením budiž fakt, že v roce 2017 byl uveden G-Shock MR-GG1000B-1A4 ,,Akazonae". Stomiliontý vyrobený G-Shock. Kombinující nejmodernější technologie a krásu a umění tradičních japonských řemesel, jako je pasířská technika Arashi Tsuchime, kterou mistři vytvořili lunetu a články tahu novinky G-Shock MRG-G2000HA ,,Tetsu Tsuba", kterých bude vyrobeno pro celý svět jen 350 kusů.