Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Frederique Constant FC-312N4S6

Frederique Constant Slimline Heart Beat Automatic 

Skladem
Kód: FC-312N4S6
56 600 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Modrá
Barva řemínku/tahu: Modrá
Číselník: Ručičkový, Open heart
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel/povrchová úprava
Materiál řemínku/tahu: Kůže
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 42h
Sklo: Safírové
Strojek: FC-312
Styl hodinek: Klasické, Elegantní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 40mm
Vodotěsnost: 30m (3 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí
Modelové číslo: FC-312N4S6

Frederique Constant Slimline Heart Beat FC-312N4S6 jsou pánské automatické hodinky na modrém koženém řemínku s kontrastním prošíváním a překlápěcí sponou. 

Pouzdro z nerezové oceli má průměr 40 milimetrů, tloušťku pohodlných 8,3 milimetru, průhledné dýnko a zdobenou korunku. Tmavě modrý číselník s efektem slunečního brusu a průhledem na samotné srdce strojku (setrvačku) je chráněn odolným safírovým sklem. Aplikované hodinové indexy doplňují elegantní listové ručky.

Pohon hodinek zajišťuje mechanický strojek FC-312 s automatickým nátahem a rezervou chodu přibližně 42 hodin. Základem kalibru je Sellita SW300. Tento strojek s funkcí hackingu lze v případě potřeby natahovat i ručně pomocí korunky.

S vodotěsností 3ATM jsou hodinky odolné proti vlhkosti a dešti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Frédérique Constant využívá při návrhu a vývoji nových hodinek nejmodernější počítačový software.Manufaktura Frédérique Constant je rozdělena do čtyř podlaží o celkové rozloze 3200 metrů čtverečných. Jedná se o atraktivní pracovní prostředí v oblasti výroby součástek hodinových strojků, sestavování kalibrů, sestavování hodinek a extenzivní kontroly kvality. Ve velkém ateliéru v podzemí, kde probíhá veškerá výroba součástek, stojí také digitálně ovládané stroje nejmodernější generace. V prvním patře nové budovy značky Frédérique Constant se nachází prostory pro sestavování kalibrů a hodinek a také nejmodernější kontrola kvality.Všechny viditelné součásti všech hodinek jsou krásně zdobené. Vždy, když se nositel hodinek Frédérique Constant podívá na svůj chronometr, cítí radost. Velká část dekorací se vyrábí ručně, a to například včetně detailních rytin, aplikace vzorů Côtes de Genève, perlage nebo rhodiage.