Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Frederique Constant FC-723NR3S6

Frederique Constant Slimline Power Reserve Manufacture


Skladem
Kód: FC-723NR3S6
90 890 Kč –50 % 45 445 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Modrá
Barva řemínku/tahu: Modrá
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Ukazatel rezervy nátahu
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kůže
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 50h
Sklo: Safírové
Strojek: FC-723 (vlastní výroba Frederique Constant)
Styl hodinek: Elegantní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 40mm
Vodotěsnost: 30m (3 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí
Modelové číslo: FC-723NR3S6
FC 723NR3S6
Akce
90 890 Kč –50 %

Roku 1904 se začal psát příběh, dnes již spojený s hodinkami Frederique Constant. Firma byla založena na výrobu číselníků. Současná podoba firmy se datuje do roku 1988. Potomci Frederiqua Schreinera a Constanta Stase - Aletta Bax a Peter Stas  se rozhodli založit hodinářskou firmu a tu pojmenovali po svých předcích. Vizí firmy je vyrábět luxusní hodinky za příznivé ceny a dostupné všem. Poprvé na veletrhu v Basileji byly hodinky představeny v roce 1995. Návrh hodinek vzniká často diskuzí mezi zaměstnanci firmy napříč odděleními, nebo jsou na určité zvláštní modely najímáni externí designeři. Manufaktura vyrábí několik vlastních kalibrů hodinek a zajímavostí je u některých užití křemíkové kotvy a krokového kola. Nejznámější je strojek „Heart Beat Manufacture“, který se nachází u několika modelů strojků. 

S přehledem také zvládají nejsložitější hodinářskou komplikaci, která se nazývá tourbillon.

Frederique Constant Slimline Power Reserve Manufacture FC-723NR3S6 jsou pánské automatické hodinky na modrém koženém řemínku se šedým prošíváním a překlápěcí sponou.

Pouzdro z nerezové oceli má průměr 40 milimetrů, průhledné dýnko a zdobenou korunku. Tyto elegantní hodinky jsou vhodnou volbou pro každodenní nošení. Modrý číselník s efektem slunečního brusu, indikací data v podobě ručičkového ukazatele na šesté hodině a ukazatelem rezervy nátahu na desáté hodině je chráněn odolným safírovým sklem. Bílé hodinové indexy ve tvaru římských číslic doplňují elegantní listové ručky v identické barvě.

Pohon hodinek zajišťuje manufakturní strojek FC-723 s automatickým nátahem a rezervou chodu přibližně 50 hodin. Tento strojek s funkcí hackingu lze v případě potřeby natahovat i ručně pomocí korunky.

Vodotěsnost hodinek je 3 ATM a jsou tedy odolné proti vlhkosti a dešti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Frédérique Constant využívá při návrhu a vývoji nových hodinek nejmodernější počítačový software.Manufaktura Frédérique Constant je rozdělena do čtyř podlaží o celkové rozloze 3200 metrů čtverečných. Jedná se o atraktivní pracovní prostředí v oblasti výroby součástek hodinových strojků, sestavování kalibrů, sestavování hodinek a extenzivní kontroly kvality. Ve velkém ateliéru v podzemí, kde probíhá veškerá výroba součástek, stojí také digitálně ovládané stroje nejmodernější generace. V prvním patře nové budovy značky Frédérique Constant se nachází prostory pro sestavování kalibrů a hodinek a také nejmodernější kontrola kvality.Všechny viditelné součásti všech hodinek jsou krásně zdobené. Vždy, když se nositel hodinek Frédérique Constant podívá na svůj chronometr, cítí radost. Velká část dekorací se vyrábí ručně, a to například včetně detailních rytin, aplikace vzorů Côtes de Genève, perlage nebo rhodiage.