Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Tissot T120.607.11.041.00

Tissot Seastar 2000 Powermatic 80

První certifikované Diver's hodinky značky Tissot

ISO 6425 DIVERS

 

Skladem
Kód: T120.607.11.041.00
Značka: Tissot
29 230 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Modrá
Barva řemínku/tahu: Stříbrná
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Ocel
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 80h
Sklo: Safírové
Strojek: ETA Powermatic 80.111
Styl hodinek: Sportovní, Potápěčské
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 46mm
Vodotěsnost: 600m (60 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí s pojistkou
Modelové číslo: T120.607.11.041.00

Tissot Seastar 2000 Professional byly navrženy pro profesionální potápěče, kteří čelí velkým hloubkám a extrémním podmínkám. Hodinky jsou voděodolné do 2000 ft (600 M) a na boku pouzdra najdeme tzv. heliový ventil, který je určen k použití pouze během *saturačního potápění. V barvách Tissot vsadil na tyrkysovou, modrou nebo černou postupně přecházející do tmavšího tónu. Tím designéři rozehráli hru světla a stínů, evokující sluneční záři pronikající skrz vodní hladinu.

U potápek je samozřejmostí výborná čitelnost a luminiscence (Tissot používá švýcarskou Super-LumiNovu, vydrží svítit několik hodin)

Model je poháněn automatickým strojkem Powermatic 80 s vysokou rezervou chodu 80 hodin a s vláskem z Nivachronu, který zvyšuje rezistenci proti magnetismu.

*Saturační potápění je založeno na principu, že tlak rozpuštěného plynu v krvi a tkáních je stejný jako tlak plynu v plicích. V podstatě jde o to, že potápěč sestoupí do určité hloubky, třeba 300 stop, a zůstane tam tak dlouho, dokud se v tkáních nemůže rozpustit žádný další plyn – tkáně jsou nasyceny dusíkem. Jakmile je dosaženo bodu nasycení, doba potřebná k dekompresi je stejná bez ohledu na to, jak dlouho potápěč zůstane v dané hloubce, ať už je to minuta, hodina, den nebo týden. Tento princip byl použit u potápěčů, kteří žijí a pracují v podmořském prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tissot založili v roce 1853 Charles - Felicien Tissot a jeho syn Charles - Emile Tissot. Svůj švýcarský hodinářský sen společně započali ve švýcarském městečku Le Locle, ve kterém nalezneme sídlo společnosti Tissot dodnes. Ve stejném roce, ve kterém značka Tissot vstoupila do světa hodinařiny (1853), začal rodinný klan Tissotů dodávat na trh první masově vyráběné kapesní hodinky, s nimiž značka slavila velké úspěchy především v Rusku, odkud se posléze věhlas hodinek Tissot rozšířil po celém světě. Bombastický vstup na trh s hodinkami dovršil Tissot v roce 1896 ziskem zlaté medaile v Ženevě na švýcarském Expu a následně svou pozici potvrdil roku 1900, kdy Tissot oslavoval vítězství v Pařížské Grand Prix hodinářského průmyslu.