Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Tissot T120.807.17.051.00

Tissot Seastar Wilson WNBA Special Edition

 

 

 

Skladem
Kód: T120.807.17.051.00
Značka: Tissot
20 520 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Bílá, Oranžová
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Kůže
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Sklo: Safírové
Strojek: ETA Powermatic 80.111
Styl hodinek: Sportovní, Potápěčské
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Unisex
Velikost pouzdra: 40mm
Vodotěsnost: 300m (30 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: T120.807.17.051.00

Hodinky Tissot Seastar Wilson WNBA jsou speciální edicí hodinek navržených ve spolupráci společností Tissot a Wilson Sporting Goods na oslavu Women's National Basketball Association (WNBA).

Tato nová edice je poháněna vysoce kvalitním mechanickým strojkem Powermatic 80 s automatickým nátahem a rezervou chodu přibližně 80 hodin. Tento model je vybaven jednosměrně otočnou lunetou, která zahrnuje 24sekundový čas na basketbalový výstřel, což ukazuje roli Tissou jako oficiálního časoměřiče WNBA. Je zvýrazněn bílými a oranžovými detaily, které odrážejí barvy ikonického míče WNBA.

Tyto hodinky jsou dodávány se dvěma vyměnitelnými řemínky vyrobenými z prémiového kompozitního herního míčového materiálu Wilson's WNBA Evo-NXT, které představují Wilsonovu roli oficiálního basketbalového hráče WNBA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tissot založili v roce 1853 Charles - Felicien Tissot a jeho syn Charles - Emile Tissot. Svůj švýcarský hodinářský sen společně započali ve švýcarském městečku Le Locle, ve kterém nalezneme sídlo společnosti Tissot dodnes. Ve stejném roce, ve kterém značka Tissot vstoupila do světa hodinařiny (1853), začal rodinný klan Tissotů dodávat na trh první masově vyráběné kapesní hodinky, s nimiž značka slavila velké úspěchy především v Rusku, odkud se posléze věhlas hodinek Tissot rozšířil po celém světě. Bombastický vstup na trh s hodinkami dovršil Tissot v roce 1896 ziskem zlaté medaile v Ženevě na švýcarském Expu a následně svou pozici potvrdil roku 1900, kdy Tissot oslavoval vítězství v Pařížské Grand Prix hodinářského průmyslu.