Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Tissot T121.420.47.051.07

Hodinky Tissot T-Touch Connect Solar

Skladem
Kód: T121.420.47.051.07
Značka: Tissot
27 460 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku/tahu: Khaki
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum, Chronograf/Stopky, Alarm, Výškoměr, Barometr, Kompas, Bluetooth, akcelerometr, vibrace, datum, budík, krokoměr, duální čas, upozornění na příchozí hovory, na důležitou schůzku a SMS, Kalendář
Materiál pouzdra: Titan
Materiál řemínku/tahu: Kaučuk, Textil
Pohon: Solární
Sklo: Safírové
Strojek: ETA E32.001
Styl hodinek: Sportovní
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 48mm
Vodotěsnost: 100m (10 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - trnová
Modelové číslo: T121.420.47.051.07

 

Hodinky T-Touch Connect Solar kompatibilní s operačními systémy Android (od verze 6.0) a iOS (od verze 12.0) disponují velkým počtem užitečných funkcí a aplikací T-Touch Connect, která je dostupná v 5 jazycích zahrnujících angličtinu, španělštinu, němčinu, francouzštinu a italštinu.

Sportovní design hodinek zajišťuje antimagnetické titanové pouzdro o průměru 47,5 milimetru s keramickou lunetou s luminiscenčními prvky. Dotykový kombinovaný displej je chráněný safírovým sklem. Na pouzdro plynule navazuje kaučukový řemínek béžovo-černé barvy opatřený trnovou sponou. Hodinky jsou vodotěsné do 100 metrů a napájeny solární energií. Další možností je použití bezdrátové nabíječky T229, se kterou hodinky dosáhnou úplného nabití za méně než 3 hodiny.

K měření sportovních aktivit jsou použity senzory, které umožňují přesné měření a další výpočty (množství spálených kalorií, uběhnutá vzdálenost, krokoměr včetně určení požadovaného cíle v počtu kroků za den, zobrazení celkové doby denní aktivity atd.). Hodinky disponují stopkami, časovačem, budíkem a duálním časem. Samozřejmostí je zobrazení notifikací zpráv, emailů a hovorů nebo také možnost režimu letadla, jenž deaktivuje komunikační funkce.

Příznivce outdoorových aktivit osloví výškoměr zobrazující nadmořskou výšku ve vztahu k průměrné hladině moře, barometr a kompas se třemi typy indikace (magnetický sever, zeměpisný sever a azimutální směr). Nechybí ani teploměr, který u hodinek na zápěstí měří teplotu pouzdra ovlivněnou teplotou těla, zatímco pokud jsou hodinky sundané, měří teplotu okolní.

Novinkou mezi funkcemi T-Touch Connect je funkce „Najdi mé hodinky“ ukazující polohu hodinek na telefonu a „Najdi můj telefon“, která po spárování hodinek s telefonem spustí jeho vyzvánění a usnadní tak jeho nalezení. Uživatele jistě potěší i podrobné zobrazení úrovně nabití solární baterie, možnost smazání všech oznámení či samostatné rychlé nastavení zvuku a vibrací.

Otočná korunka i tlačítka na pozici 2 a 4 jsou plně funkční a zpříjemňují používání hodinek zejména při sportu. Tlačítka slouží k rychlému otevření aplikací nebo k ovládání chronografu. Pomocí korunky lze snadno scrollovat nabídkou na displeji.


FUNKCE:

• Datum, den v týdnu, věčný kalendář

• Duální čas

• Timer

• Stopky, mezičasy, logbook s uloženými daty a statistikami

• Budík

• Bluetooth

• Kompas

• Výškoměr

• Barometr

• Teploměr

• Krokoměr včetně nastavení denního cíle

• Množství spálených kalorií

• Zobrazení celkové doby denní aktivity

• Měření vzdálenosti v kilometrech či mílích

• Notifikace emailů, zpráv a hovorů a možnost smazání všech oznámení

• Samostatné nastavení zvuku a vibrací

• Funkce Najdi můj telefon a Najdi mé hodinky

• Ukazatel stavu nabití solární baterie a aktuální úrovně přijímané sluneční energie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tissot založili v roce 1853 Charles - Felicien Tissot a jeho syn Charles - Emile Tissot. Svůj švýcarský hodinářský sen společně započali ve švýcarském městečku Le Locle, ve kterém nalezneme sídlo společnosti Tissot dodnes. Ve stejném roce, ve kterém značka Tissot vstoupila do světa hodinařiny (1853), začal rodinný klan Tissotů dodávat na trh první masově vyráběné kapesní hodinky, s nimiž značka slavila velké úspěchy především v Rusku, odkud se posléze věhlas hodinek Tissot rozšířil po celém světě. Bombastický vstup na trh s hodinkami dovršil Tissot v roce 1896 ziskem zlaté medaile v Ženevě na švýcarském Expu a následně svou pozici potvrdil roku 1900, kdy Tissot oslavoval vítězství v Pařížské Grand Prix hodinářského průmyslu.