Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Police PEJGB2112332

POLICE náramek

 

Skladem
Kód: PEJGB2112332
Značka: Police
1 800 Kč
Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky
Barva šperku: Béžová
Materiál šperku: Chirurgická ocel, Dřevo
Určení: Pánské
Velikost šperku: 22cm
Modelové číslo: PEJGB2112332

Používání a péče o šperky

Chirurgická ocel je hypoalergenní, barevně stálá, odolná, nerezaví a nečerná. Ocelové šperky bez povrchových úprav (PVD, GOLD, ROSE GOLD atd.) můžete použít na koupání. I zde je potřeba dodržovat určitá pravidla ošetření šperků. Pokud je šperk v kontaktu s chlorovanou vodou, nebo slanou, může se to na šperku projevit. K čištění šperků z chirurgické oceli stačí čistá voda a mycí prostředek nebo mýdlo pro odmaštění. Pokud má šperk kámen, použijte mokrý hadřík s troškou prostředku a vyhněte se čištění pod tekoucí vodou. Jemně šperk omyjte a vysušte. U šperků s povrchovou úpravou hrozí  poškození nebo  postupné ubývání povrchové vrstvy.

Šperky z kůže by se měly pokud možno vyhnout kontaktu s parfémy, kosmetickými přípravky a vodou. Při koupání, sportu, nebo fyzické námaze se doporučuje kožený šperk sundat. Při ušpinění stačí otřít navlhčeným hadříkem bez saponátů.

Ocel je odolná, ale pokud si šperk, přívěsek, náramek povrchově poškodíte ať to jsou škrábance, zmatnění běžným použitím, dokážeme vám šperk zrepasovat a matné plochy opět rozleštit. Jedná se tedy o ocel bez povrchových úprav. Čistíme šperky v ultrazvukové lázni, která zajistí vyčištění i na méně dostupných místech.

Pokud vybíráte šperk pro sebe nebo své blízké, partnery, lásky, přátele a chtěli byste jim udělat dvojnásobnou radost, nabízíme možnost gravírování šperků. Věnování, vzpomínku, výjimečné datum, krátký vzkaz atd. Na destičky tzv. psí známky je možnost i fotografii. Stačí nám zaslat vaši představu, vybrat font a vše zařídíme. Nebo nás kontaktujte a rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Dělat radost je tak krásné :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: